Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este (miután 4 napja...

Tegnap este (miután 4 napja késett) nem bírtam tovább és megcsináltam a tesztet, ami pozitív lett. Kíváncsiságból előkerestem a múlt havit is, ami akkor negatív volt, ám most van rajta (a másik mellett) egy halvány csík. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Akkor most kb. 4 héttel "idősebb" lehetek? Ha jövő héten elmegyek dokihoz, meg tudja állapítani, hogy kb. 6 hetes vagy 10 hetes vagyok-e?
2009. márc. 13. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! A doki az ultrahangos méretek alapján igen jó közelítéssel meg tudja állapítani a terhesség korát. A múlt havi teszt nem valószínű, hogy valós eredményt mutatott, mert a legtöbb tesztre rá van írva, hogy 5 vagy 10 percen túl nem értékelhető az amit mutat.
2009. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam a tesztek tájékoztatóján, hogy a teszt eredménye 10 perc után használhatatlan. Szerintem nincs összefüggés ...
2009. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat...
2009. márc. 13. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Az UH alapján az orvos meg tudja mondani,hogy hány hetes terhes vagy!Elképzelhető,hogy tényleg tiz!Majd ird meg!
2009. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam a dokinál, a vizsgálata alapján kb. 5 hetes lehetek. Sajnos most szabadságon lesz, úgyhogy csak jövő csütörtökön derül ki minden az UH-n.


Az normális, ha néha olyan erős szúrásokat érzek, mintha kést döfnének belém. A doki szerint csak átrendeződik a testem, felkészül...

2009. márc. 18. 14:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs, az előbb kérdezni akartam, hogy normális-e a szúrkálódás!
2009. márc. 18. 14:29
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma végre megvolt az UH!! Igaz, lezárták a kaposvári nőgyógyászatot, de nagy nehezen sikerült beslisszannom. Nem bírtam volna ki, ha még tovább kellett volna várnom.


Nos 6 hetes a bébike. Novemberben érkezik...

2009. márc. 26. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!