Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Rácz Krisztina (Nyíregyház...

Dr. Rácz Krisztina (Nyíregyháza), mennyire jó orvos? Mennyibe kerül nála egy vizsgálat, ultrahang?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam róla, magánrendelője van? Fiatal?
2011. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, rákerestem a doktornőre. A képe alapján nagyon kedves és az is mellette szól hogy még a mobilszáma is fel van tüntetve...

Majd utána érdeklődöm.

2011. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm jár hozzá és eddig csak jókat mondtak róla...dehát tudod, van akinek valaki beválik, van akinek nem. az én dokimat is dicsérték nagyon, én mégsem voltam vele megelégedve, az én terhességemnél szakmailag nem állt éppen a topon.
2011. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Sógornőm hozzá jár, nagyon dicséri. Ő most szeptember végére van kiírva, ha kell majd leírom, hogy szüléskor milyen volt. De eddig nagyon szimpatikusnak tűnik neki, kedves doktornő. Úgy emlékszem 8000 Ft-ot mondott egy vizsgálatra.
2011. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok megelégedve vele, mivel nagyon elfoglalt és ritkán lehet elérni. Tőlem 4 ezer forintot kért.
2011. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. szept. 1. 20:55
 7/20 anonim ***** válasza:

20:28-as vagyok.

Nem tudom aktuális-e még, de sógornőmnek megszületett a babája, és a doktornő nagyon rendes volt vele. Egyszerre két szülést kellett levezetnie, de mindent megtett, és nem hanyagolta el egyik kismamát sem.

Szóval sógornőm azt mondta, hogy jól választott orvost.

Még a sógornőm férjét is meg tudta győzni a dokinéni, hogy maradjon bent a szülésnél, mert amúgy nem is akart. Azóta az a legnagyobb élménye, hogy ő vághatta el a köldökzsinórt. :)

2011. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy nagyon jó orvos, kedves is. Én is készülök hozzá jövő hónapban. Viszont engem is érdekelne, hogy mik a tarifái. Pl: rákszűrés, ultrahang, ha szükséges...
2011. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Szia! Én most voltam Rácz Krisztinánál egy tüneményes teremtés végighallgat és bármit megkérdezhetsz komolyan mondom hogy receptre kellene írni minden nőnek hogy hozzá menjen. Találkoztam már olyan dokikkal akik beszóltak, meg nem voltak elég alaposak na Rácz Krisztina nem ilyen végtelenül türelmes és kedves. Legelső alkalommal mikor felhívtam nem tudtam elérni de egy óra múlva visszahívott és az eredménnyel kapcsolatban is visszahív ami ritkaság. Nyugodt szívvel tudom ajánlani bárkinek aki egy kedves orvoshoz szeretne járni. Ne habozzatok menjetek el ha esetleg nem tudjátok elérni próbáljátok többször hívni mert lehet éppen vizsgál vagy valami de mindenkit visszahív. Az árakról csak annyit hogy szerintem valamennyivel olcsóbb mint a többi orvos.
2012. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Sziasztok! Jó hogy írtatok róla, most készülök szülész-nőgyógyászt választani. 3. babára készülünk, sajnos egyben a 3. császármetszésemre. Terhesgondozáson mennyit kér alkalmanként? Fogad a kórházban is alkalomadtán? Köszi
2012. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!