Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Működhet? A HCG hormon.

Működhet? A HCG hormon.

Figyelt kérdés

.... lebomlik a vizeletben miután ürítettünk (kérdőjel)nem engedi másképp kiírni


Csak azon gondolkodtam, hogy ha az ember lánya nagyon korai várandós, akkor ugye nagyon kicsi a HCG koncentráció a vizeletében még...viszont ha nem bomlik le, akkor ha várunk vele mondjuk estig, és hagyjuk, hogy párologjon, akkor megnövekszik a koncentráció...persze ha az előző kérdésre nem a válasz, tehát nem bomlik le...

A másik, hogy melegítés hatására se bomlik, ha nem?

mindezt azért, hogy egyértelmőbb tesztet lőhessünk, ne ilyen "szellemcsík vagy pozi?"-t


Tudom...tudom...ne hurrogjatok le, ez csak egy elmélet részemről, ami a napokban kezdett el motoszkálni a fejemben....

előtört a mérnöki vagy analitikai énem:P


Köszi azoknak a válaszát akiknek van sejtésük efelől, de csak a vélemények is érdekelnének....


2011. máj. 20. 04:12
 1/2 anonim ***** válasza:

nem mukodik probaltam,nem ezzel a cellal,de volt reggeli pisim es este csinaltam vele tesztet,mikor halvany pozi lett csinaltam egy friss vizeletbol masikat is( a teszt ugyanaz volt)a teszt ugyanolyan volt talan egy leheletnyit erosebb.

a vizeletben anyira nem koncetralodik a hormon ha ahagyod parologni,es mivel a HGC folyamatosan no igy semmi ertelme hisz a reggeli vizeletben kevesebb van mint az aznap estiben.

2011. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:) :(


sejtettem, ezért dobtam fel a melegítéses dolgot...amúgy ez csak elméleti síkon érdekel.... szoktam néha hülyeségeken agyalni, most pár napja ez ugrott be, és gondoltam megkérdezlek Titeket is...

Köszi a választ"

2011. máj. 20. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!