Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy történhetett vagy...

Ez hogy történhetett vagy hogy müködhet?

Figyelt kérdés
augusztus 5én volt meg utoljára!!szeptember 3ra vártam nem jött meg rá pár napra(nem emlékszem pontosan de olyan 6-7e körül teszteltem)2 napig de negativ lett!nyilván az egyik nem reggeli vizeletböl volt!de 9-10-11én volt egy pici vérzésem ilyen nagyon halvány a bugyimon meg törlés közbe látszodott egy csöppet!és a honap végén 22én megállapitptták a 6 hetes terhességet!!Azt nem kelett volna a tesztnek kimutatnia??vagy az UH mért nagyobbat és a pecsételö vérzés beágyazodás lehetett??de viszont 28-29 napos ciklusaim voltak!!történt mással is ilyen???
2011. okt. 6. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,hogy a teszt nem mutatja ki de mégis ott van :)
2011. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a negatív teszt lehet téves,másrészt a mensidhez képest voltál akkor 6 hetes,de ettől foganhatott később,és akkor jogosan nem mutatta a teszt.
2011. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én csak gratulálok Neked/Nektek (ha szerettetek volna babát); bárcsak én is ennyire szerencsés lennék...de nem jön :(
2011. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Rengeteg kérdésre írtam már ezt válasznak,hogy hátha sikerül megnyugtatnom őket.Nekem 6 hetes terhességet sem mutatott ki.Lehet 1 héttel később kimutatta volna.Az tény,hogy aug. 19-én jött meg.Szept. végén nem mutatta ki.de november elején már egyből kimutatta,hogy terhes vagyok.UH szerint 10+3 hetes voltam.Még az orvos is alig hitte el:D Ja és nem mindenkinek van pé-re a 14.napon ahogy sok helyen írják.Nekem 25-én volt.Azaz éppen elmúlt a menzeszem.Ha babát akartok érdemes mindennap próbálkozni,vagy lega 2 naponta,akkor tuti siker lesz!Szurkolok!
2011. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha 22-én voltál UH szerint 6 hetes, akkor ha visszaszámolsz 14 napot, akkor jött volna meg a mensesed. Ha minden igaz, az 8-a. Így teljesen jogos, hogy korábban még negatív volt a teszt. Lehet, hogy a következő napon már pozitív lett volna. :-) Később lehetett peteérésed. :-) A pici vérzés bármi lehetett, de beágyazódásnak kicsit későn lett volna szerintem.

És hogy így a ciklusod nem 28 napos lett volna? Van ilyen, nem vagyunk gépek. :-)

Boldog babavárást! :-)

2011. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
18:48nak akkor neked rögtön menses után volt péd????
2011. okt. 8. 10:44
 7/12 A kérdező kommentje:
Manka akkor elvileg 8án jött volna meg????Én is valami ilyesmire gondoltam hogy késöbb lehetett peteérésem mert ha nekem rögtön mensi körül lett volna a pém akkor azt már a tesztnek is meg az UH is mutatnia kelett volna!!bár nemtudom az elején mennyi napot téved az UH!
2011. okt. 8. 10:46
 8/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az UH elég pontos, ilyenkor szinte napra pontosan meg tudják mondani, mennyi idős vagy. :-) Ilyenkor még minden baba ugyanúgy fejlődik, nincsenek méretbeli eltérések, ezért lehet pontos. Szóval ha UH-n azt mondják 6 hetes, akkor az annyi. :-)

2011. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18.48-as vagyok.Igen.Alig hogy elmúlt.Nem is értem miért csak mindig azt a 14.napot mondják.Akkor akármelyik hónapba összejönne a baba.És a felelőtlenek legalább arra a 2-3 napra védekeznének.Kérdezz nyugodtan!
2011. okt. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mensi elött egy nappal voltunk együtt védekezéssel(nemhiszem hogy akkor eshettem teherbe bár az ovszer se megbizhato)és utána védekezés nélkül 11töl!!!de 9e körül mult el!!Akkor eshettem teherbe???
2011. okt. 11. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!