Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes? Vagy csak a...

Lehet terhes? Vagy csak a gyógyszerek miatt késik?

Figyelt kérdés

Bnőmnek így 13-ára már megszokott jönni és egyenlőre semmi. Lehet ,hogy csak túlizguljuk a dolgot, de leírom a konkrétumokat: gumival védekeztünk láthatólag nemvolt semmi rendellenesség. Együtt voltunk: most 11-én, 6-án, 4-én illetve ha jól emlékszem Feb 27-én. A helyzetet nagyban befolyásolja szerintem , hogy Feb 16án kórházba került és sok gyógyszert kapott amieket még a héten is szedett!

A tünetei: Reggelente hányinger, napközben szédülés(bár ez lehet a betegsége miatt még)

Szerintetek lehet terhes? Vagy csak Várjunk még pár napot hátha megjön ? Értelmes okos válaszokat javaslatokat várjuk! Köszönjük előre is! mielőtt kérdezné valaki: bnőm 14 én 21.


2009. márc. 13. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan védekeztetek,akkor nem lehet terhes!Max a gyógyszerektől lehet, vagy attó,hogy még fejlődő szervezet és alakul át a hormonrendszere!21 évesen lehetne annyi benned,hogy egy 14 éves kislánynak ne azon kelljen minden hónapban idegeskednie,hogy terhes-e vagy sem!Szerintem 14 évesen még ne a szex körül járjon az ember agya!De ez mellékes!
2009. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szinte biztos,hogy ezeket a tüneteket más okozza,mivel ilyen korai terhességnél még nem jelentkeznek.a hányinger inkább az 5-6.héten kezdődik

viszont azt kérdezném:nem korai ez egy 14 éves lányak?

szerintem igen

2009. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!


Védekezés ahogyan írtam is volt.


A korral kapcsolatban ...sok ilyen kérdés van ezen az oldalon... Szeretjük egymást.

2009. márc. 13. 23:43
 4/9 anonim válasza:
95%
Én és barátnőm április 18-án leszünk 1évesek,(ő 14 én 21)de ededig csak petting volt!Ja áprilisba lesz 15!Én várok,pedig naon szeretné,és Ő is!!
2009. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Egy 14 éves kislány esetében még "gyerekszerelemről" van szó, ami nem tart örökké!És véleményem szerint ha igazán seretnéd,akkor még várnál rá 1-2 évet,hogy mégse 14 évesen kelljen aggódnia az esetleges terhesség miatt!Na mind1...Ha nem szakadt ki a gumi,nem lehet terhes!
2009. márc. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Majd legközelebb azt kérdezem meg, de most nem erre vagyok kíváncsi! Nem lehetne a kérdésre koncentrálni?
2009. márc. 14. 07:34
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem terhes. Bár nemtudom milyen jellegű betegséggel volt kórházban, de nagyon sok gyógyszernek lehet ilyen mellékhatása. és emiatt késhet is neki.
2009. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszike mindenkinek!

Nemleszek gyerek.

2009. márc. 19. 22:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem LESZ ...bocsiih :D
2009. márc. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!