Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell most megjönnie?

Mikor kell most megjönnie?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban szerintem nem volt peteérésem,mert nagyon hosszú volt a ciklusom(34nap),a ciklus.hu a 18.napra tette,de nem volt nagy hőkilengés.Ebben a hónapban a 12.napon volt a peteérésem,amit a hőm is igazolt.Általában 29-30 napos ciklusaim vannak,de most nem tudom,hogy előrébb volt a peteérésem.Sajnos csak 2 hónap görbém van.Hogy számoljam ki?Jól számoltam,hogy tegnap kellett volna megjönnie?
2009. márc. 14. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet en ertem fere a dolgokat.. de ha 12.en volt ebben a honapban a peteeresed, akkor semifelekeppen nem kellet volna megjonnie a tegnap.Hisz a peteeres a ciklus felenel van. Tehat olyan 27-ke korul kene megjonie.
2009. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia.

Ha 12.én volt a péd akkor úgy kell megjönnie ahogy az előttem író írta de ha a 12. napon volt a péd akkor ahhoz naphoz adjál hozzá 14 napot és akkorra nem várod a mensit.

2009. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi!A 12.napon volt peteérésem,vagyis,február 27.-én.
2009. márc. 14. 09:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok, akkor pedig ma vagy holnap fog megjoni. Valami tunetek?
2009. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha az utolsó mensidhez hozzáadsz 29-30 napot, és akkor. Ha azt írod, hogy általában ennyi naposak a ciklusaid... A hőt mindig úgy méred, hogy reggeli (még ágyban fekve, alig megmozdulva) és ált. ugyanabban az időpontban? Majd ha már több ciklusod lesz, könnyebben kiigazodsz rajta. Nekem kellett 4-5, hogy értsem, hogy is van.
2009. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi.Semmi.A hőm: [link]

Reggeli hányinger.

2009. márc. 14. 09:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak közben beteg voltam,a kiugrások ezt jelzik
2009. márc. 14. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!