Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jellemző az, hogy van peteérés...

Jellemző az, hogy van peteérés (ovulációs teszt pozitív, érzem is) de nem reped meg a tüsző?

Figyelt kérdés
Már van egy gyermekem (másfél éves), aki elsőre megfogant, de itt olyanokat olvastam, hogy elbizonytalnodtam. Ez a második próbálkozós hónapunk, lehet olyan, hogy a szülésig rendben voltam és most már nem vagyok "teljes"?
2011. máj. 20. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha érzed is,akkor az jelenti,hogy meg is reped! Egyébként sajnos előfordul. Barátnőmnek nem repedt meg, de neki is volt pozi ovutesztje. Egy darabig felszívódtak a ciszták, amivé alakult a tüsző! Aztán egyszer csak nem jött meg, azt hitte baba. Kiderült,hogy ciszta, és az nem szívódott már fel! De ő soha nem érzett középidőben semmit!
2011. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még csak két hónapja próbálkoztok,ne kombinálj:)

Nincs semmi baj a petéiddel,nyugi.Jön az a tesó nemsokára.

2011. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mérsz hőt??? Abból sokkal biztosabban kiderül, hogy megvolt a tüszőrepedésed, mert az bizonyítja, hogy kb. 12-14 napig magasan marad a hő! Attól még hogy pozi az ovuteszt, nem biztosíték arra, hogy megrepedt a tüsződ. Csak azt mutatja hogy van péd. És az, hogy érzed, még az sem biztosíték rá hogy bekövetkezett, akkor is érezhetjük, ha csak próbálkozik a szervezet!! Én is szoktam érezni már 1 héttel előtte a próbálkozást, de görbém alapján mindig kiderül, hogy ténylegesen mikor következik be és akkor is jön az ovus fájdalom, plusz megemelkedik a hő és tartósan fent marad.
2011. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Másodiknak: néha én is így érzem, hogy nagyon kombinálok már...Köszönöm :)

Utolsónak: mérem a hőmet is, de nem változott radikálisan.

(36,4 az alaphőm, tegnap és tegnapelőtt volt 36,3, de ennyi a változás, ma is reggel 36,4 volt.)

2011. máj. 20. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:

15:58-as vagyok:

Akkor még nem volt ovulációd. Biztosan lesz, ne aggódj!

2011. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!