Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi időt kell várni fogamzá...

Mennyi időt kell várni fogamzásgátló szedése után a "babaprojektel"?

Figyelt kérdés
Milligest fogamzásgátlót szedek kb. másfél éve.
2011. máj. 20. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Erre sok variáció van!:) Van aki azt mondja, hogy egyből, van aki azt mondja,hogy min. 3 hónap. Én azt mondom, hogy középút. Várj meg egy vagy két mensit!
2011. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell szünetet tartani. Vágjatok bele bátran mielőbb! Nem mindenkinek adatik meg a szerencse, hogy elsőre sikerül, úgyhogy szerintem fölösleges az időt húzni.
2011. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szedtem a fiam előtt, megkérdeztem a dokit, szerinte annyira kicsi a hormontartalma, hogy nem kell várni, így tettünk, második hónapban összejött a baba, álomterhességem volt és egy gyönyörű, egészséges kisfiú lett belőle.
2011. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megvártam az első (nem megvonásos) menstruációt.Tehát 1 hónapot azért kihagytunk.
2011. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat...máj 31.ére van időpontom a dokihoz (megkérdezem tőle is). Remélem azt monja, hogy nem kell várni :)
2011. máj. 24. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!