Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos-ok. Szedem a clostit meg...

Pcos-ok. Szedem a clostit meg a duphastont, valószínűleg pcos vagyok, ez volt az első gyógyszeres hónapom és sajnos meg jött, de kb 2 napig tartott. Nektek is így volt? Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Niki ird ám meg h mit tesztelsz majd!!!

ha lesz fejlemény én is irok, egyenlőre várok...:S

2011. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerintem tuti nem sikerült, ugyanis lent van a hőm.Úgyhogy most várom hogy megjöjjön a menszim, és majd megyek vérvételre, mert még hormonvizsgálaton nem voltam.Majd a következő hónap hátha sikerül.Mindenki azt mondja hogy a clostynak nyújtott hatása van.hátha Te szerencsésebb voltál.Szurkolok.Írd meg a Te fejleményeidet is.:-)

2011. jún. 8. 09:25
 13/16 anonim ***** válasza:

szia Niki!!!


még én sem hiszem el, és nem merem beleélni magam, de ma a 12ik dpo-n pozitivat teszteltem!:)

dokihoz nem tudom mikor érdemes menni, felhivom s ha megerősiti akkor hiszem csak el:D

2011. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szia!

ez fantasztikus.Én most a 3. clostys hónapomban vagyok.Talán majd most.Nagyon gratulálok neked!!!Írd meg hogy mit mondott a doki!!!:-)Sok-sok egészséget!!

2011. jún. 20. 10:00
 15/16 anonim ***** válasza:

aranyos vagy köszi, szivből drukkolok h sikerüljön neked is mielőbb a baba!

(28án megyek csak dokihoz, utána irok pár sort.)

2011. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Óóóó4az még 7 nap.Gondolom addig izgulás van.Pihenj és nagyon vigyázz magatokra!!Várom hogy mit mondott a doki.
2011. jún. 21. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!