Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Minute (DM-es) teszt...

One Minute (DM-es) teszt azoknak is pozitív lett időn túl akik nem is terhesek valójában?

Figyelt kérdés
Mert nekem mostanában mindig pozitív, időn túl mindig, kivétel nélkül MINDIG megjelenik a 2. rózsaszín csík! MIÉRT?? Tisztára idegesít már, mivel nem is vagyok terhes...már vagy 5 ilyen tesztem van és mind pozitív lett IDŐN TÚL! Nektek is? Írjatok légyszi!!
2011. máj. 21. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a tesztet még nem használtam, de az X-epillel ugyanígy jártam. Egymás után 2 hónapban is. Akkor meg is kérdeztem itt, hogy minden teszt pozitív-e időn túl. Azt válaszolták, hogy nem. Nekem mégis így volt. Én ezért már csak az időn belüli jól látható tesztnek fogok csak hinni. Annak is csak akkor, ha pár nap múlva erősebb. Szerintem csak ez a biztos. X-epilt pedig többet nem veszek!!!!
2011. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire pozitív? egyértelműen vagy csak nagyon halványan fény felé?
2011. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem forgatom, akkor is látszik a csík, ha nem tartom fény felé akkor is. Mindegyiken másképp látszik, de ott van és rózsaszín...
2011. máj. 22. 15:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ezentúl csak az extra erős pozinak fogok hinni!
2011. máj. 22. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:

De milyen időközönként csináltad a teszteket? Az sem mindegy. Mert, ha napok teltek el,akkor már időn belül is ki kellene jönni!

Nekem az első nemvárt előtt időn túli pozi lett, rá két napra viszont már délutáni pisiből időn belüli!

2011. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!