Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A történetem teljes valójában....

A történetem teljes valójában. A leírtak alapján most mit gondoljak? Tévedhet ennyit a doki? vagy a teszt?

Figyelt kérdés

22 napra jött meg( eddig tökéletes 28 napos ciklusaim voltak) ebből 4-5 napig barnás folyás volt, 3 nap "rendes" menses, a többi szintén barnás folyás. Összességében 12 napig volt meg. vettem teszteket(medi-lab) 2 halványan pozitívot mutatott, a 3. (mai) negatív. Most fájdogál a hasam. Egyéb tünetet nem tapasztaltam-esetleg egy kis derék fájás...


Kis javítással ezt írtam pár napja. azóta voltam dokinál.


megvizsgált, hüvelyi uh-val is, azt mondta nem vagyok terhes. ... és hogy csak az abbahagyott ( fél éve!) gyógyszer miatt volt szokatlan a mensesem. ... semmit se értek! Két teszt is halvány csíkos lett azóta csináltam ma még egy tesztet (one minute) az is negatív.


számolgattam egy kicsit és arra jutottam, hogy ha terhes lennék akkor az előző mensesem első napjától számolva (a pém-et + beágyazódási periódust is figyelembe véve)az a fura menzim első napja is lehet a beágyazódás időpontja... akkor viszont csak 2 hetes. ill menzitől számolva 4 hetes a terhesség. Azt olvastam, hogy ennyire korai babát nem biztos hogy észrevesz a doki....


ne értsetek félre, nem hitegetni akarom magam, hiszem 2 tesztem is nega lett, csak érdekelne a véleményetek, mert azért nem mindegy, hogy most mi van.!.....


2009. jún. 10. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én így jártam anno: 33.napon halvány + teszt,41.en barnázás.. rohantam dokihoz,megnézett uh-n,azt mondta nem vagyok-voltam terhes.. még aznap görcsölni,majd vérezni kezdtem..reggelre jött egy erő sgörcs,aztán a vérzés végetért és csak barnázás volt még pár napig.


sztem igenis terhes voltam,de a beágyazódás nem sikerült,ezért kilökődött.


most nem elkeseríteni akarlak,de az is tény,h késés után 2héttel a doki már meg tudja állapítani h van e baba..


szóval próbálj megnyugodni,ha gondolod menj el mégegy dokihoz,de ha ő is azt mondja h nincs baba,próbálj belenyugodni,kezdj el vitamint szedni,és hajrá! én kihagytam 1hót,mert azt akartam h rendes mensim legyen mikor próbálkozni kezdünk,és a következő alkalommal össze is jött a fiam. de tény h akkor már szedtem elevitet,ami segíthet mert minden benne van ami kellhet.

2009. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tegnap is és mai is görcsöl a hasam, mint amikor meg akar jönni, de nincs semmi....
2009. jún. 10. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A véleményem az, hogy nem hiszem, hogy babás lennél nekem a nőgyógyászom azt mondta, h sokszor csak az idegek játszanak az emberrel meg a psziché, mert annyira szeretne babót! de azért drukkolok!
2009. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam múlt héten!!!Pozi teszt rohanás orvoshoz!!!Terhes tünetek minden ami létezik meg volt!Menszeszem már 4 napja késett!Orvos nem látott semmit!Haza jöttem délutániból megint pozi teszt!!!Ez volt hétfőn!Csütörtökön barnázás irány a másik orvos!Nem lát terhességet de azért menjek vérvételre majd vigyem az eredményt be hétfőn!!!Vasárnap erős darabos vérzés és hétfőn is!Lelet pozitiv hcg 19,1!!!De cseszhettem mivel vasárnap ment el a babám!!!Ennyi!!!!Azóta is vérzek de már nem darabos nem erős!!!
2009. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is babaás voltál.Én decemberben jártam így... 2 nagyon halvány pozitív teszt után, elkezdtem barnázni, majd vérezni és 2 nap mulva már negatív volt a teszt. De márciusban már újra babás lettem és most vagyunk a 16. hétben.Ne bánd a dolgot, bizot valami nem volt okés a babával.... tarts egy hónap szünetet és próbálkozzatok újra.
2009. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20:00 voltam 20:16-os nekem írtad?Mert akkor köszönöm a biztatást aranyos vagy és gratulálok a babához!
2009. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. További szép estét mindenkinek.
2009. jún. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!