Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ujjazástól, elő nedvtől...

Ujjazástól, elő nedvtől terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom, hatmilliószor feltett kérdés. Igen, elolvastam a többi ilyen kérdést is,mégis kiírom.

Egy hete feküdtem le egy sráccal, óvszert nem használtunk, most nem is gondoltam bele hogy ebből gond lehet. Mielőtt szexre került volna sor, orálisan kényeztettem, nagyon kicsi előnedv lehet hogy volt rajta. Megszakításos "védekezés" volt, miután kivette 4- másodperc múlva élvezett, kicsi ráment a kezemre, megtöröltem, ő kezére is ment, ő is megtörölte. Utána ő még ujjazott, én is magamat, de nem azzal a kezemmel amire ondó került, és különben sem tartom valószínűnek hogy így létrejöjjön terhesség. A menzeszem mégis 5 napja késik, 21-22 naponta szokott megjönni, most vagyok a 27. napon, és semmi. Lehetséges hogy mégis teherbe estem? Vagy csak ingadozok, a melegtől,idegességtől? (tegnap vetődött fel csak a terhesség gondolata)


2011. máj. 21. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes,csinálj tesztet.
2011. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ujjazástól nem valószínű, de a megszakítás nem védekezés, amíg gumi nélkül benned van, bőven bekerülhet hímivarsejt a hüvelyedbe, és létrejöhet a terhesség.

Vegyél tesztet, és legközelebb inkább használd az eszed, és húzzon gumit a pasi.

2011. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés. 100 nőből, aki így "védekezik", 35 egy éven belül teherbe esik. (Összehasonlításképp a védekezés nélküli szexuális életnél ez a szám 80, alig két és félszer több csupán.)


A terhesteszt csak legalább két hetes babát tud kimutatni, a fogantatástól számítva. Tehát ha baba miatt kési is neked, leghamarabb egy hét múlva érdemes tesztelned, korábban nem.

2011. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!