Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni ujjazástól?...

Teherbe lehet esni ujjazástól? (ha egy kevés előnedv kerül az ujjra? ) 1 hét után jelentkezhetnek a terhesség tünetei és mik azok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha volt előnedv volt az illető ujjan, akkor igen. De attól is függ, hogy mikor van peteérésed. Egy hét után még nem lehet kimutatni a terhességet, és még olyankor tünetek sincsenek. Az első tünet az elmaradt mensi, vagy ha nem olyan amilyen szokott lenni ne és a mellfeszülés. Aztán jön még egy pár apróság: hányinger, reggeli rosszullét, alhasi fájdalom, de ekkor már általában tudni szokták, hogy baba van. Ha nem jön meg a mensid, akkor csinálj egy tesztet.
2008. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM. azért az elönedvben elég kevés spermium lehet márha van,meg am is elég nagy erövel kell a hüvelybe kerülniuk hogy elérjék céljukat.
2008. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kicsi arra az esély h terhes vagy. ne parázz akkor csak késik a mensid. szerintem megnyugodhatsz
2008. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előnedv 1-2 cseppecske a hímvesszű végén.(Örömkönnyeknek is hívják..)Nem olyan mennyiségre kell gondolni,mint amikor mi nők nedvesedünk be.Azokban is igen kevés sperma van.Tehát nagyon nagy balszerencsének kell lenni,hogy abból baba legyen.De ebből is látszik,hogy nem mosott kezet mielőtt hozzád ért,és itt azt hiszem nem a baba a legnagyobb veszély,hanem 1-1 kiadós hüvelyfertőzés.Hidd el nem kellemes dolog egy tisztességesen összeszedett Candida!Egy hét után még nem jelentkeznek tünetek.Illetve sok tünet olyan,amit az idegesség is okozhat.Pl hányinger.Tehát ha ráparázol,akkor a szervezeted okosan produkálni fogja azokat.Legközelebb moss kezet!
2008. márc. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem! Szal nagyon nagyon kevés az esélye és ne parázzak? Amúgy meg nem az, h nem mosott kezet, hanem szerintem még véletlenül is kerülhetett az ujjára 1-2 csepp... És gondolom egy ujj nem elég ahhoz, h bekerüljön a méhbe ugye? Köszönöm a válaszokat :) írhattok még ;-)
2008. márc. 22. 08:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért az ember szex közben nem szaladgál folyton a fürdőbe,vagyis ha előváladék volt az újján és utána hozzád nyúlt,nem hiszem hogy ha állandó partner gond lehet.Viszont előváladéktól is teherbe lehet esni, de ahogy írták kicsi az esélye.Ha nem jön meg ,és nem tudsz megnyugodni,mensiidő után 1 hétre vegyél tesztet.
2008. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

sziasztok!

18 éves fiú vagyok!

A gondom az hogy nagyon félek ,mert szombaton volt egy futó kapcsolatom ,és félek

mert az aktus után ,én levettem a használt óvszert ,és megujjaztam a lányt.

Nem túl mélyen ,alig a feléig az ujaimnak.

Félek hogy spermium került a ujjaimra.

Mennyi ennek az esélye??

2008. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!