Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a facelle...

Létezik, hogy a facelle mindig erősebb pozit mutat délután mint reggel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 08:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint senkinél nem volt még ilyen?:(
2011. ápr. 21. 09:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Lh vagy terhes teszt?Mert nem mindegy:) Én ovut is facellével nézem, meg terhes tesztet is azzal szoktam. Lh-ról annyit, hogy volt, hogy reggel csináltam meg, gondoltam nyomok egy kontrolpisit:) aztán majd este a mérvadót, mert ugye lh-val este kell, a reggeli erősebb volt. Hcg teszttel meg úgy jártam, hogy mivel én éjjel sokat pisilek, így nem volt elég koncentrált a reggeli első vizelet, csináltam is egy halványat reggel, majd este erőset, aztán másnap reggel ismét halványat, meg is ilyedtem, aztán délután egy nagyon erőset, szerintem attól függ, hogy mennyi folyadékot iszunk, mennyi ideig tartjuk vissza a vizeletet.
2011. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még nem ismerem ezt a tesztet. De most vettem 1 ilyen facelle terhességi tesztet, hogy legyen itthon. Remélem, megbízható lesz.
2011. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Terhes!

Már többet is csináltam, és azt vettem észre, hogy a délutániak erősebbek, mint a reggeliek!

Pedig fordítva kellene lenni!

2011. ápr. 21. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:

10:04-es vagyok.

Nem azért erősebbek a délutániak a reggelitől, mert csak a szellemcsík erősödött be??

Azért kérdezem, mert én egyik nap teszteltem pl. One Minute teszttel és reggel nem is láttam még rajta szinte semmit és utána nem sokkal már látszik egy halvány 2. csík. De én úgy gondolom, ez nem terhesség, csak szellemcsík...mivel a hőm csak 36,5, tehát alaphőn vagyok.

Nem lehet hogy a facelle is szellemcsíkot mutat azért erősebb délután?

2011. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11:02-es vagyok

Félreértettem, bocsi.

2011. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De nekem ezek erős pozik!:)

Csak észrevettem,hogy ha reggel csinálom, halványabb egy picivel,mint amikor délután csinálom! Ezért nem értem!

2011. ápr. 21. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is kell ezt érteni:) gondolom délután van nálad a hcg csúcs:) élvezd a terhességet, és ha már van több pozi teszted akkor ne csinálj többet:) boldog babavárást:))
2011. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!