Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty-t kell szednem keddtől...

Closty-t kell szednem keddtől az első kúrám lesz nagyon vágyunk már babára, lehet, hogy első hóban sikerül? Akiknél ez segített légyszi osszátok meg a tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és már fél éve próbálkozunk de valahogy nem akaródzik, rendszertelen volt a mensim a dokim felírt Norcolutot az előző hóban és most el kell szednem 5. naon napi 2-t kell, nagyon remélem már most sikerül..kiváncsi lennék a tapasztalatokra
2009. márc. 14. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Bemásolom ide az előző kérdezőnek írt válaszomat.. remélem nem baj.. :)

Annyival bővíteném a választ, hogy nekem is kicsit rendszertelen volt a mensim.. hol 30 hol 35 hol 32 napra jött meg.

Szóval:


Mi 4 hónapja próbálkotunk és nem jött össze a dolog.. elfogyasztottam 4 orvost, mire az 5. segített. A 4. dokiktól is kaptam clostyt napi 1-et. Meghozta az eredményt az első alkalommal, majd elvetéltem 5 hetesen. Az 5. doki napi 2 szemet írt fel bromocriptinnel együtt szedve és a 2. hónapban terhes lettem. Most 22 hetes vagyok. És mire végigjártam ezt a tortúrát 11 hónap telt el. Szóval én nem vártam 1 évet és jól tettem.. A closty nem okozott semmilyen kellemetlenséget.Mellette viszont mértem a hőmet és csináltam LH tesztet is, hogy lássam milyen hatással is van a closty a peteérésre. Sőt a doki is kérte a hőgőrbét. Closty előtt szoktak csinálni hormonvizsgálatot is... mert lehet hogy magában ez a gyógyszer nem elég ám... Drukkolok nagyon neked is!

2009. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekunk elso honapban sikerult a clostyval, mondjuk nekem nem kellett mast szedni mellette, az nem tudom szamit e.
2009. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a harmadik sikertelen clostis hónapom. Remélem te sikeresebb leszel!
2009. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes terhes vagyok ikrekkel. Köszönhető a closti kúrának. Az első teszthónapban egyből sikerült. Rossz közérzet ettől nem volt, bár a 3-4. closti napon majd kiszakadtak a petefészkeim, gyönyörűen értek a petesejtek. Közben Bromocriptint szedtem, ami a prolaktin szintre vigyázott és az agyalapi mirigy működését állította helyre (nálam a stressz blokkolta a teherbeesést). A Bromo-tól voltam időnként aluszékony. Mi egy babát terveztünk. A "hiba" ott keletkezett, hogy nem kísérték végig uh-gal a peteérést. Így a kúra túl jól sikerült. 2 baba van, a petezsákok kis méretkülönbsége miatt 1-2 nap eltérés van, tehát bombaszerűen jól hatott a closti. A ciklus 29. napjától Utrogestant szedtem, ami a progeszteront segíti. Tökéletesen megtapadtak, a 4. héten 11 mm volt a méhnyálkahártya. Ezek a gyógyszerek mindig a kellő időben segítenek. Minden tökéletes!!!
2009. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!