Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerült az első clostis...

Nem sikerült az első clostis hónapom, illetve sikerült abból a szempontból, hogy életemben először pontosan jött a nemvárt. Tapasztalatokat várok, kinek hányadikra sikerült?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemes sajnos még a 4. sem sikerült. Azóta ez a 2. gyógyszermentes hónapom lehet, hogy most összejött:)
2009. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemem sajnos még a 4. sem sikerült. Azóta ez a 2. gyógyszermentes hónapom lehet, hogy most összejött:)
2009. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NEKEM- bocsi
2009. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos clostis kúrám volt. Leálltunk, és feladtauk. Fél évre rá spontán minden segítség nélkül érkezett a fiam!
2009. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nini24 ***** válasza:

Szia!


1. clostys hónapban késett a nem várt, tudtam pontosan, mikorra ne várjam, mert kaptam tüszőrepit! 2 pozitív teszt, nagy boldogság, majd 4 nap késés után megjött! :(( Most gyógyszermentesen próbálkozunk, utána a köv hónap újra clostis lesz! :(( Tehát nekem végülis sikerült, de nem maradt meg! :(

2009. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Én az 5.Closti hónapban vagyok és baba még sehol.Kitartást kívánok,tudomnem könnyű!
2009. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!