Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek késik?! Vannak sorstársak?

Zsanett 24 kérdése:

Kinek késik?! Vannak sorstársak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 napja késik, teszt negatív lett...
2011. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem 3 napja késik és mikor meg kellett volna jönni-e aznap negatív lett a teszt így várok még hátha:)

És neked kedves kérdező?

2011. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nekem is 3 napja késik!Tesztet még nem csináltam,nem merek!

Vannak valami tüneteitek?

2011. máj. 22. 13:38
 4/12 anonim ***** válasza:

sziasztok,

nekem már régebb óta késik, pontosan 7 napja, mondjuk én már a nemvárt előtt 3 nappal pozit teszteltem, mert hormont kell pótolnom, így van már pár db pozitív tesztem...:D

a cicim fáj, a hasam is néha-néha, inkább jelzi mikor már túl sok dolgot csináltam, hogy pihenő. egyéb tünet nincs.

Van már egy 2,5 éves fiam, és februárban volt egy vetélésem, úgyhogy most nagyon bízunk benne, hogy velünk marad!

2011. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához! De jó neked :D

én még nemsok jelét érzem hogy baba lenne nálam!

2011. máj. 22. 14:21
 6/12 anonim ***** válasza:

14:05-ös vagyok

3 nap késés után már délutáni pisiből is egyértelműen kimutatja a teszt, ha baba van.

nagyon drukkolok!!!:)

2011. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem 4 napja késik de mondjuk én is hcg-t pisiltem :) tunetem meg végképp nincs, egyszer volt mikor meg kellett volna jönni hogy szédültem kicsit, ennyi. mintha kezdenének fájni a cicieim, meg mintha kicsit nőtt volna aminek meg felettébb örülök, ha már ilyen kicsikkel áldottak meg odafentről :D
2011. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 napja késik, tegnapi teszt negatív. Zsanett, szerintem nyugodtan csinálhatsz már tesztet, főleg, ha nem szokott késni:) Drukkolok!
2011. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az lesz,de már éreznem kéne ha baba lenne!

Ápr.13-án volt az utolsó menstruációm,akkor már 5 hetes lennék!Nem?

2011. máj. 22. 18:39
 10/12 anonim ***** válasza:

3 napja késik,mellfájás,kicsit olyan mintha le akarnának szakadni,és duzzadt is eléggé.

Sok pisilés.De szerintem meg fog jönni és csak késik sajna,várok még a tesztel!

2011. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!