Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs fizetve a TB (és most 4...

Nincs fizetve a TB (és most 4 hónapja tudom fizeteni), kellene mennem nődokihoz. A vizsgálatért kb mennyit számlázhatnak ki (+ rákszűrés)? Vagy ellátnak eggyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szerződésed az Apeh-hal egyéni járulék fizetésre, akkor szerintem minden további nélkül mehetsz orvoshoz. (az orvosnál a jelen helyzet számít, nem pl. fél évvel ezelőtti állapot)
2009. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol ertelmezem, akkor nem fizetted, de negy honapja mar fizeted, ugye?

Mert ha igy van, akkor nem fognak szamlazni mar szerintem. Nekem egy evvel ezelott harom honap maradt ki, majd utana kotottem szerzodest es azazt koveto honapban mar rendben volt a biztositasom.

2009. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló:igen így van.sajnos nem tudtam fizetni,de most már igen.küldték a csekkeket is.szerinted ujra kell jeletkeznek hogy érvényes-e a TB-m?
2009. márc. 14. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is magam után fizetem.Mindig az számit, hogy az akkori hónap rendezve van-e.Ha nincs a dokinál egyből kidobja a számitógép.
2009. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindig az aktuális hónap számít, ha dokihoz mész és abban a hónapban fizetve vagy, akkor ellátnak, érvényes TB-vel!
2009. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!