Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok. Ha terhes...

Mit gondoltok. Ha terhes vagyok és nincs TB-ém, akkor minden orvosi vizsgálatért és a szülésért is fizetni kell? Tud erről valaki valamit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az tuti,h neked kell fizetni.Még a gatyád is rá fog menni.Ugyh intézd el mihamarabb a tb-t.4500 ft/hó.
2009. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. A szülés, ha nincs tb-d minimum 250.000 Ft-ba fog kerülni a gyerek ellátásával együtt. Igaz ez akkor, ha hüvelyi úton szülsz és semmi komplikáció nincs sem veled, sem a babával. Ha netán császár lesz vagy a babával lesz bármi probléma, akkor csak magasabb lesz az összeg, akár az 500.000 Ft-ot is könnyen elérheti. És akkor ott vannak még az orvosi vizsgálatok, amiknek a nagy része kötelező is. Szóval tényleg jobban jársz, ha befizeted a tb-t...
2009. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden orvosi vizsgálatért fizetnedd kell, ami nem olcsó! A tb-t az APEH-nál tudod intézni.
2009. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az illetékes önkormányzatnál is, mert ha nem vagy keresőképes, akkor elvileg ők fizetik a tb-det. Nekem legalábbis így kellett elintézni (sajnos).
2009. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!