Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik értenek hozzá irjanak...

Akik értenek hozzá irjanak kérem. Nekem érdemes a hőmérőzés vagy esetemben felesleges?

Figyelt kérdés

van egy fiam de szeretnénk tesot,s gondoltam én is nézném a hőmet,mivel pco- is vagyok s elég rendszertelen a ciklusom.

de...a babám még nem alussza át az éjszakát...általában 2-4közt 2-2x kelek hozzá, és 4-5közt kihozom magamhoz aztán még pihizünk 7ig kb. a 4-7közt lévő 3 óra elég ahhoz h beálljon az alaphő és mérjem v nem? gondolom az első kelésnél éjjel sem érdemes mert kb 11kor fekszem le....

nagyon köszönöm a választ


2011. máj. 22. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hááát...igen így elég necces!

Szerintem így nem kapsz pontos képet az ovudhoz.

2011. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad nem igazán alkalmazható, vagy csak nagyon neccesen. Szerintem ovuteszttel próbálkozz.
2011. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam működött. Igaz, az én fiam már csak egyszer kelt fel, de az általában 4 körül volt, és 6kor már nem aludt vissza.Apa áthozta hozzám, hogy ne keljek ki az ágyból, én meg gyorsan mértem hőt.Mivel minden nap ugyanakkor kelünk, nem volt gond. Meg is fogant a baba, csak elvetéltem, de ez nem a mérés hibája. Én még javasolnám mellé az ovuteszteket. Szerintem egy hónapot próbálj meg!Sok sikert!

Mennyi idős a baba?

2011. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.egy hete volt 1éves a nagyfiú:)

akkor beszerzek egy rakás ovutesztet:)az a biztosabb nálam akkor.

2011. máj. 23. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!