Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szükség van esemény utáni...

Szükség van esemény utáni tablettára?

Figyelt kérdés
A ciklusom 14. napján lefeküdtem a barátommal és érezte, hogy kiszakadt az óvszer és rögtön kihúzta a péniszét. Láttuk, hogy van egy pici lyuk az óvszeren de nem élvezett el. Nagyon megijedtem hiszen pont a peteérésem időszakában vagyok és nem tudom, hogy ebben az esetben szükség van -e a tablettára. Köszi a válaszokat előre is!
2009. márc. 15. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel az előváladékban is lehet ondó, így elképzelhető, bár kicsi rá az esély. Azért érdemes orvossal beszélni, úgyis ő írja fel az esemény utáni tablettát, és elmondja, hogy kell-e. De szerintem érdemesebb lenne, mert így csak végigizguljátok a köv. időszakot,amíg meg nem jön.
2009. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van az előttem szólónak!Ha egy kicsi esély is van a terhességre-és úgy veszem ki a szavaidból,h nem szeretnél babát, akkor irány a gyógyszertár és vegyél esemény utánit. Minél előbb, annál jobb!
2009. márc. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem igazán vagyok tisztában ennek a tablettának a mellékhatásaival, ugyanis eddig még nem volt szükségem rá. De nem túl sok jót olvastam az oldalon ezzel kapcsolatban. Édesanyámnak nem szeretném ezt elmondani, nem azért mert nem tudnám Vele megbeszélni, csak nem szeretném ha "fölöslegesen" idegeskedne miattam, ha úgyis beveszem a gyógyszert. Viszont én még csak a közeljövőben fogom betölteni a 18. életévemet és ha jól tudom így nem kaphatom meg a tablettát, ráadásul vény nélkül meg pláne nem. Kicsit tanácstalan vagyok így egyedül. :(
2009. márc. 15. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!