Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap óta a hasszurkám alább...

Tegnap óta a hasszurkám alább hagyott. Tegnap óta azt érzem mintha le akarna szakadni a hátam. Feszít a méhem. A cickóm sem érzem most olyan érzékenynek? Mitől lehet? Ezek a babóca jelei?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha a ciklusod vége felé jársz akkor lehet babóca jelei de én is oly sokszor éreztem már ezeket a tüneteket hogy , mikor érzem azt mondom magamnak hogy hülye vagyok csak beképzelem , mert ha mégsem baba könnyebb elviselni de neked kívánom hogy az legyen.

2009. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Szombatra nem várom!Persze próbálom magam nem beleélni magam!Már csalódtam.Tudom, h könnyen be tud csapni a szervezetem, ha nagyon akarom!De eddig ilyen érzésem még nem volt, mint amit most érzek.Remélem most sikerült!:
2009. márc. 15. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!