Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel megnyomtam a mellbim...

Ma reggel megnyomtam a mellbimbómat és két ponton fehér lé folyt belőle. Ahányszor megnyomom annyiszor folyik belőle. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Most mult el a menzeszem,igaz csak 3 napig tartott, de mielőtt megjött,két napon át barnáztam.Kb. 10 napja ,egy héten át barnáztam.Babát szeretnénk 2 hónapja.Minden tünetem megvolt h terhes vagyok, de a menzesz után elmúlt minden tünet.
2009. márc. 15. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű magas a prolaktinod, az okozhat mellfolyást. Ha több hónapon keresztül érzékeled (persze ha nem vagy terhes) akkor célszerű elmenned dokihoz, egy hormonvizsgálatra, mert a magas prolaktin meggátolja a teherbeesést.
2009. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
PONTOSAN így voltam én is (terhességi tünetek, majd a cilussal elmúltak, tejcsorgás). És amint az előttem író mondta: magas a prolaktinod. Ez bizony megakadályozza a teherbeesést. Sürgősen menj orvoshoz, nekem a ciklus 21. napján egy óra alatt vettek 3x vért, abból mértek maximális prolaktin-szintet, ez alapján szabták meg a gyógyszer-dózist. Vigyázni kell ezzel a prolaktinnal, nagyon sunyi: az agyalapi mirigy termeli, és nagyon sok esetben ennek a daganata okozza a megnövekedett hormonszintet!
2009. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az nem lehet hogy terhes vagyok?
2009. márc. 15. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj, de sajnos, nagyobb a valószínűsége a hormonzavarnak. A terhesség nagyon korai szakaszában nem szokott tej termelődni, és amint írod, a menzid is megvolt. A prolaktinszint növekedése egyébként a vérzést is befolyásolja, gyakran teljesen meg is szűnik. Menj orvoshoz, minél korábban, annál jobb. Már 3 hét kezelés után erős javulást észlelek magamon, nem fájnak a melleim, nincs már olyan sok tejem, pedig majdnem 3x-os szintről indultam (ami az átlagnak 6x-osa!!!), és reménykedek abban, hogy pár hónapon belül babás leszek! Sok sikert Nektek!
2009. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az hogy terhes vagy semmiképp nem lehet!mivel megvolt a menszeszed és ha még az is lennél akkor is korai az előtej!!!4 honaposan szokot megindulni és azt is korainak tartják a dokik!biztosan nincs jol valami mert akkor szokot ilyen lenni menj el dokihoz sajna csak ez a megoldás!
2009. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne nyomogasd! Mert ezzel is stimulálod a tejtermelést! Második-harmadik voltam.
2009. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen szeritem is hormonzavar és nem baba, mert a barnázás is arra utal, DE gyógyszerrel kezelhető és ha kiderül legalább nem vársz hiába!
2009. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!