Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez beágyazódási vérzés lehet,...

Ez beágyazódási vérzés lehet, vagy a megkésett menzesz?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre,hogy van 1 pici vérzés,de tényleg csak kis pontok.Mára kicsit több lett de nem sokkal,csak akkor veszem észre,ha wc-zés után megtörlöm magam (bocsi csak nem tudom finomabban írni), a tisztasági betéten egyenlőre nem látszik.A derekam fájdogál,de csak ott érzem,és nem zavaróan,csak érzem.2.-5.-e körül kellett volna elvileg megjönnie.Az első babámnál is később volt a beágyazódási vérzés.
2009. márc. 15. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj egyet, az eldönti a kérdést. Ha van a beágyazódáskor vérzés, az a megtermékenyítés után 7-10 nappal jelentkezik. Késő menstruáció melletti ilyen maszatolás jellegű vérzés lehet terhesség esetén is.
2009. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szerdán reggel csináltam 1 tesztet ami negatívlett, meg múlt 7 Pénteen is negatívat.A dokim azt mondta ha 23-ig nem jönne meg,akkor megvizsgál.De ha holnapig nem jön meg rendesen akkor csinálok 1 tesztet.Csak kiváncsi voltam,hogy mire számítsak.
2009. márc. 15. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez baba, nekem az elsőnél a nemvárt idején volt a beágyazódásos vérzés. azt hittem menssizni fogok, de nem :-)

most meg a nemvárt előtt már egy héttel volt hasonló tünetem, mint neked, és nagyon görcsöltem, fájt a derekam, és megint babám lesz, szerintem neked is!

2009. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most estére rózsaszines folyás lett. Nagyon reménykedem. :) Köszi a bíztató válaszokat.
2009. márc. 15. 20:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát menzesz lett a vége.Nem görcsölök,de vérzek(kicsit kevesebb a szokásosnál).Na mind1 majd a kövi hónapban! :)
2009. márc. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!