Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes negativ teszt...

Lehetek terhes negativ teszt ellenere? (nem a korai tesztekre gondolok)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tobb mint 10 napja kesik a menstruaciom, pontosan nem tudom kiszamolni mert nem egyformak a ciklusaim. Utoljara aprilis elejen jott meg. Aprilis vegen nagyon enyhe halvanyrozsaszin folyasom volt, aztota semmi.. viszont szurkal a hasam, elkezdtek fajni a melleim is. Ma sajnos negativat teszteltem,pedig elvileg mar mindenkepp ki kellene mutatnia ha baba lenne. Volt valaki terhes negativ teszt ellenere ennyi ido utan? Lehet meg remenykedni?
2011. máj. 23. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem reménykedhetsz még. Tesztelj még1-szer és ha az is negatív, akkor szerintem menj dokihoz!
2011. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! 10-es teszttel lehet érdemes lenne megpróbálni 2 nap múlva! Drukkolok!
2011. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!