Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik és csináltam...

3 napja késik és csináltam egy clearblue compact tesztet és van egy nagyon nagyon halvány 2 csík. Szerintetek reménykedhetek? Pár nap múlva csinálok még 1-et hátha erősebb lesz.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 22:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp. gratulálok
2011. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak még nem vagyok benne 100% ig biztos mert nagyon halvány volt
2011. máj. 23. 23:41
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
kepet nem tudol fell tenni?
2011. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ha időn belül jött ki, akkor reménykedhetsz és pár nap múlva ugyanilyen tesztet csinálj, hogy lásd, erősödik-e.

Drukkolok!

2011. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
terhességi tesznél a halvány csík is csík (nem úgy, mint az ovulációsnál)tudomásom szerint. szorítok neked én is.
2011. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Sajna képet nem tudok tenni de apu meg keresztanyám is mondta,hogy ott van a 2 ik csík csak nagyon nagyon halvány.

De remélem erősödni fog :) köszönöm,hogy drukkoltok :)

2011. máj. 24. 22:54
 7/29 A kérdező kommentje:

Már a 6-ik napon tartok és még mindig semmi.

Csináltam egy Lily meg egy facelle tesztet és mind a 2 negatív lett. Szerintetek mi lehet?

2011. máj. 26. 17:13
 8/29 anonim ***** válasza:

Nekem a clarblue menzi előtt 5 nappal volt halvány, menzi elmaradása után is csináltam pár nappal és akkor már jó erős volt. Persze, lehetett késői peteérésed is, bár a többi teszted negatív... Szerintem, inkább ne bízd el magad most, azért csinálhatsz még egy tesztet. A DM-ben lehet kapni Corax be sure nevű tesztet, nem olyan drága, mint a clearblue, de szintén nagyon jó minőségű teszt.

Azért, sok sikert kívánok neked, remélem, tévedtek a nega tesztek és még kevés a hcg-d! Majd írd meg, mi lett.

2011. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor veszek még egy clearblue compact tesztet és majd kiderül,hogy azon erősödött vagy nem . De jövőhéten mindenféleképpen megyek dokihoz és ott minden kiderül.Csak reménykedek ,hogy ne ciszta legyen vagy ilyesmi.
2011. máj. 26. 20:17
 10/29 anonim ***** válasza:
szorítok. megírod majd?
2011. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!