Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát várok? Mutathat a teszt...

Babát várok? Mutathat a teszt ilyen rövid idő után pozitívat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A véleményetekre vagyok kíváncsi. Még nagyon friss a dolog, de annyira vágyom az anyaságra, hogy egyszerűen nem bírok magammal. Az utolsó mensim első napja május 4. -e környékére tehető - de késett is meg nem is volt meg rendesen. A párommal megszakítással védekeztünk. Mivel késett csináltam tesztet, de negatív lett. Május 18. környékén volt pé.-m, akkor együtt voltunk és nem védekeztünk sehogy mert mindketten szeretnénk babát. Tegnap május 23. án csináltam tesztet, amin halványan ott volt a két csík. Direkt megkérdeztem tesóm is hány csíkot lát, nehogy csak én akarjam látni. Pár órával később elkezdtem émelyegni, meg kicsit rosszul voltam de nem vészes tényleg csak kicsit. Előtte meg vasárnap fájt a hasam alja, és azóta a melleim is meg vannak feszülve. Pénteken megyek orvoshoz. Szerintetek, ő már észlelheti a terhességet? A teszt szerintetek a valóságot mutatta? Csináltam ma még egyet, azon halványabb a csík de azért látszik vmi.Olyan jó lenne tudni,mert annyira vágyunk rá mind a ketten.

Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. máj. 24. 13:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ha május 18-n volt pé-d (miből gondolod, hogy 100% hogy akkor volt?) és 23-n teszteltél,a kkor itt valami nem stimmel. Ha tegyük fel, 18-n megfogant a baba, akkor még csak tegnap ért el a méhedig, ergo épp most ágyazódik be,a mi még jópár napig eltart, szóval egy 18-i fogantatást egy teszt legkorábban (érzékeny teszt!) is csak május 28 körül mutatna ki. Ha neked már most halvány pozi, akkor nem akkor volt pé-d, amikor gondolod.
2011. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy korábban volt pé? Mert 7. DPO-n szerintem korai lenne a zebrás teszt :)


De gratulálok!!! :)

2011. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2011. máj. 24. 14:15
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem jeleníti meg
2011. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Köszi! De nincs freemail-em!:))

Lehet baba, de tuti nem a 18. pé-ből!

2011. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert előtte "védekeztünk" vagy lehet már az előző hónapban azért lehetett olyan szabálytalan a mensi? Hát csíkom akkor is van. Azt nem tudom biztosan hogy 18.-án volt pé.-m csak akörül.
2011. máj. 24. 14:19
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha előző hónapban fogant, akkor viszont bivalyerős csíknak kellene lennie...
2011. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom!Majd elmegyek a dokihoz, de lehet még ő se tud mondani semmit. A legjobb ha nyugodtan várok.
2011. máj. 24. 14:24
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
ez érdekes. Ha az előző hónapban lettél terhes, akkor már erős (full) pozitívnak kellene lennie a tesztnek. Ha egy átlag 28 napos ciklussal számolunk és máj. 4-én volt meg, akkor kb. máj. 18-án volt peteérésed, akkor máj. 23-án biztos, hogy nem tesztelhettél pozitívat babától. Milyen teszt volt? (esetleg kimutatta a szervezetedben az LH hormont) másra nem igazán tudok gondolni. Volt itt egy lány kb. két hónapja, akinek szintén volt pozi tesztje kb. peteérés környékéről és végül elment dokihoz, de nem volt terhes, azóta még nem sikerült neki babásodni. Remélem veled nem ez a helyzet, de nagy rá az esély. Látom írtad, hogy mész dokihoz, ha terhes lennél is (amire szerintem kicsi az esély, ne haragudj) akkor sem látna még semmit csak max. megvastagodott nyálkahártyát. Mindenesetre kíváncsi vagyok rá, mit mond a dokid, majd írd meg, kérlek.
2011. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tényleg, nem lehet, hogy valami keresztreakció miatt a terhesteszt ovu tesztként működik és halvány pozit mutat PÉ-kor?
2011. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!