Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok-e olyan, az emberi...

Tudtok-e olyan, az emberi intelligenciával foglalkozó könyvről, amely sokféle IQ teszt feladatait mutatja be, majd lehetőleg rövid megoldással (akár magyarázattal) is szolgál?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, mivel olyan oktatási intézménybe szeretnék jelentkezni, ahol IQ tesztet is kitöltetnek velünk, s úgy gondolom, ha begyakorolom a típusfeladatokat, több sanszom lesz.
2011. aug. 24. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Van 1, olvastam is de most a címét meg nem tudom mondani. Ilyen A5 méretű kb 120 oldalas nagyon olvasmányos éredekes könyv. Én a fősulim könyvtárában találtam. Bocsi de nem jut eszembe a neve. :S Talán a neten a google-be próbálkozz v könyvesboltok kínálatába.
2011. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!