Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja van magasan a hőm. Ma...

5 napja van magasan a hőm. Ma vettem észre hogy több krémes folyásom van mint máskor. A hasam is fájdogál néha olyan nyomás szerűen. Elképzelhető hogy terhes vagyok, és már érezhetek belőle valamit? Mi ez a krémes folyás?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a krémes folyás volt az első jel. Aztán vizes lett, elszomorodtam, majd megint krémes és volt + tesztem. Sajnos a babát elveszítettük, de a erhesség ilyen folyással valós volt. ;)
2009. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom a babátokat, de szorítok hogy minél előbb sikerüljön.

A hasadban éreztél valami, vagy nem?

2009. márc. 15. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim voltak a múlt hónapban, de sajnos megjött. De nem vagyunk egyformák, hátha neked összejön!
2009. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát inkább picit görcsölgettem és nehéznek éreztem a méhemet. Mármint mintha egy kő lenne ott. :) Hasszurka is volt. Ezek jó jelek, de tényleg még bármi lehet. Pl. ha az előző hónapban fehér folyás volt mensi előtt akkor lehet most is azt jelzi, de ha most merőben más mint eddig, akkor babagyanús. ;) Drukkolok! Első voltam
2009. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!