Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az igazság a megszakításos...

Mi az igazság a megszakításos védekezéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

lehet nem ide kellene írnom, de a szerelem szex témakörben még nem kaptam értelmes választ semmire. szóval:


nagyon sok helyen olvasni, hogy az előváladék tartalmaz spermiutmot. sok más helyen meg azt olvasni, hogy nem tartalmaz, de kerülhet bele úgy, hogy ha a húgycsőben maradt sperium egy előző ejakulációból, ha a férfi nem vizelt azóta. melyik az igaz? és vajon azért olyan magas a megszakítás mellett teherbe esők száma, mert tényleg teljesen megbízhatatlan, vagy azért, mert ebben a statisztikában benne vannak azok is, akik csak azt mondják, hogy így estek teherbe, meg azok is akiknek a (főként fiatalabb) párja csak azt hitte, hogy meg tud allni időben?


2011. máj. 25. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az én párom nagyon figyelt hogy még véletlenül se menjen belém, tehát tuti időben szált ki, most mégis két csíkosat pisiltem :)
2011. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én két dolgot tudok ezzel kapcsolatban mondani:

1. A dokim azt mondta, hogy így is teherbe lehet esni, mert az előváladék is tartalmaz spermiumokat és nem kicsi az esély így sem a terhességre.

2. Az egyik ismerősöm így lett terhes.

2011. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni:

Nem szedhetek semmilyen gyógyszert ezért megszakítással védekeztünk.

3.-jára vagyok terhes.

NEM BIZTONSÁGOS!!!

Az előváladék igen is tartalmaz spermiumot!

2011. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi 6 évig "védekeztünk" így, és nem lett baba belőle (ha sikerült volna sem lett volna baj, azért választottuk ezt a módszert). Aztán eldöntöttük, hogy legyen baba, és elsőre összejött. Úgyhogy szerintem, ha a férfi valóban időben kijön, akkor igen kicsi az esélye a terhességnek.

S szerintem sokan mondják, hogy így estek teherbe, annak ellenére, hogy ebben nem lehetnek biztosak. Ők "javítják" a statisztikát.

Persze biztos van olyan, aki tényleg így lesz terhes, de szerintem ennek pontos számát, pontos statisztikáját soha nem fogja senki kideríteni.

2011. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krisztina24 ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés...sokan esnek teherbe így, megszakítás mellett...én nem egy párról tudok. Van egy Off: Mit lehet élvezni a megszakításos szeretkezésben? Már bocsi, senkit nem akarok bántani,de nem értem...mi vagy óvszerrel védekeztünk,vagy gyógyszerrel vagy sehogy-most babát szeretnénk.Szeretek a párommal úgy együtt lenni,hogy nem azon agyalunk, illetve nem azon agyaltunk hogy most becsúszott-e a baba vagy nem?! Bocsi, de ezt muszály volt megkérdeznem, illetve leírnom...
2011. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valaki allergiás rohamot kap a gumitól, a gyógyszertől rosszul van stb. akkor azt gondolom, hogy megoldás lehet a megszakítás. Az élvezetnek vannak kategóriái, és ne képzeld azt, hogy útközben abbahagyjuk, és nincs végkifejlet...de van, csak kicsit másképp. S még jó is.

Tehát én sem agyalok azon, hogy más hogy a fenébe tudja élvezni gumival. :)

Aki a megszakítást vállalja, az pontosan tudja mit vállal. Legalábbis logikusan. Ha emellett besikerül egy gyerek, akkor az természetesen nem véletlen, és nem is kell rajta meglepődni, ezt én is tudom.

2011. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

12:15

Teljesen egyet értek veled. Gyógyszert szedtem 4 évig ami azt eredményezte, hogy nem kívántam az együttlétet. A gumival pedig a párom nem élvezte úgy, úgyhogy ha más választás nincs hát szerintem ez is jó. Persze nem olyan biztonságos...

2011. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sumergo ***** válasza:
Az az igazság, hogy hasonló mint az orosz rulett, vagy bejön, vagy nem.
2011. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!