Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van benne valami...

Szerintetek van benne valami igazság?

Figyelt kérdés
26éves állítólag egészséges nő vagyok,előző kapcsolatomban 4évig próbálkoztunk a babán,de sikertelenül.Az új párommal 3hónapja próbálkozunk,de itt is eredménytelen a kisbaba eddig...Tudom,hogy még kevés idő,de valamelyik nap elkapott a sírás,és úgy érzem nekem soha se lesz kisbabám,nagyon vágyom rá...Erre a párom azt mondta,hogy azért nemsikerül a baba,mert nem hiszek benne...De akkor beszéljem be magamnak,hogy mégis lehet,mikor már 4évig se akart összejönni?
2011. szept. 23. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségi vizsgálaton voltál már?
2011. szept. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos pontig van abban igazság, hogy a gondoltatoknak befolyásoló ereje lehet. DE, szerintem nálad ez már nem áll fenn. El kellene menni inkább orvoshoz, aki megmondaná, hogy esetleg testi baj van-e.

Valóban ne görcsölj rá, mert a stressz nagyon sokat árt!

2011. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sumergo ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha otthon sírsz, és nem vizsgáltatod ki magad, az nem vezet sehová, csak újabb és újabb csalódásokhoz. Emeld fel a popsid, és addig menj, amíg ki nem derül mi a probléma. Személy szerint én meddőségi központot javasolom most is, mint már sokszor. Ne add fel, ha meg lesz a probléma, akkor a megoldás is ott lesz. Sok sikert!


33+4 hkm

2011. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm története:

1. házasság: nem jön össze a gyerek évekig. Kivizsgálás, mindkettő egészséges. Válás.

2. házasság: nem jön össze a gyerek évekig. Kivizsgálás, mindkettő egészséges. Jön az inszemináció, nem sikerül. Pont karácsonykor van peteérése, úgyhogy 1 hónap kimarad. És láss csodát, 9 hónap múlva megszületett a baba.

Egyszerűen arról a hónapról letettek, nem görcsöltek, és összejött. Nem egy ilyen történetet hallottam.

2011. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Ha annyiszor összejött volna a baba, ahányszor letettünk róla, már egy focicsapatunk lenne. :-)

Ez tényleg csak azoknál működik, akiknek tutira minden rendben van, csak sokat stresszelnek. Ezt a beletörődöm, hogy nem jön hozzáálásst meg kéne hagyni a végére, amikor már nem maradt semmi más lejetőség. Különben előfordulhat, hogy csak időpocsékolás lesz belőle.

2011. szept. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!