Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális menstruációm dec....

Normális menstruációm dec. 7-én volt, azóta 2x "menstruáltam", de elég érdekes volt! Jan 20-24-ig és febr. 8-11-ig, de ez barnás-véres volt. Most készülök orvoshoz, de úgy félek hogy valami bajom van. Valami nagy gond lehet?

Figyelt kérdés
Szóval az utolsó 2 mensim olyan volt,hogy a vizelet nem de a wc papír annál véresebb volt és híg volt.és a betétben is alig volt valami.babát szeretnék de félek valami nagy bajom van.
2008. febr. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! mindenképpen menj el dokihoz valószínű hogy gyulladásod van.Terhes tesztet csináltál? Terhességet is jelezhet de csak a doki tudja hogy mi lehet a baj. Ne aggodj, ha gyulladás van arra kapsz kúpot esetleg tabláttát.
2008. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! tesztet még januárban csináltam 16-án, délután, ami negatív lett,azóta nem csináltam. a hasamban szurkálást érzek és a mellem már egy hete fáj,de csak nyomásra.nem értem
2008. febr. 18. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Január 16-ka már régen volt azóta már kimutathatja.
2008. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy régen volt, de már annyi negatív teszten vagyok túl, hogy már lelki erőm sincs még egyhez.sajnos más tünetem nincs,úgyhogy nem reménykedem, de holnap veszek egy tesztet és szerda reggel megcsinálom,hátha!
2008. febr. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!