Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még nagyon korai és nem is igazán lehet még megállapítani belőle semmit, de légyszi nézzetek rá. Lehet még belőle valaki? Remélem a hőm megy majd egyre feljebb és nem is fog visszaesni. Pénteken (márc.13.) halvány, de egyre erősödő + LH tesztem lett, tojcsi nyákom volt, egy kis barnás volt benne. Lementem beadatni a Choragont. Szombatra (03.14.) már nagyon erős + LH tesztem lett. Megrepedt vajon a tüsző. Minden nap voltunk együtt. Utánna felpolcoltam a csípőmet. Tegnap elkezdtem inni a palástfűt. Vajon reménykedjek???

[link]

Köszi a válaszokat.


2009. márc. 16. 09:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és azért izgulok ennyire, mert PCO-s vagyok és már 4 éve próbálkozunk a babával. Mercformint szedek, és mára beálltak a hormonjaim. 30-32 naposak a ciklusok. Ma egy kicsit szúrkál a petefészkem, és a derekam.
2009. márc. 16. 09:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ebből még tényleg nem látszik semmi, de biztos jó lesz!!
2009. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, csak már nagyon izgulok. És hátha-hátha tud, vki. vmi. bíztatót mondani Nekem. Várom a válaszokat.
2009. márc. 16. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A tüsző repedés valószínű meg volt,mert szépen leesett a hőd.Ha továbbra is szépen fent marad akkor lehet babóka.Nem baj,ha egy-két tizedet leesik.Tudom mit érzel én is ebben a cipőben jártam.Bár nem hirtelen esett le a hőm,hanem fokozatosan és ebből már tudtam,hogy nem lesz babóka ráadásul 26 napra jött meg 28 helyett,de a görbémből már tudtam,hogy előbb jön meg,mint szokott.De a próba nem áll meg:D

Drukkolok neked!!!ide teszem neked a saját görbém,hátha segít egy kicsit

[link]

És amikor megjött:

[link]

2009. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, remélem, emelkedni fog a hőm. Talán Te is PCO-s vagy? Mennyi ideje próbálkoztok, ha megkérdezhetem?
2009. márc. 16. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:

09:49-es vagyok

2008.decembere óta próbálkozunk,nem vagyok PCO-s,legalábbis nem tudok róla.Voltam ugyan jó pár orvosnál,de mindegyik mást mondott és úgy döntöttem,hogy nem szeretném,ha agyilag betegitenének meg,így marad a spontán próba.És sikerülni fog,tuti:D

Azt is mondták,hogy endometriózisom van,hát persze,hogy elhittem és pszihésen beteg is lettem.Mióta tudom,hogy közöm nincs hozzá,még a menzesz görcsök is enyhültek.Érdekes,de tényleg minden agyban döl el.Sok sikert neked!!!

2009. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!