Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Információkat az LH tesztról...

Információkat az LH tesztról kapcsolatban?

Figyelt kérdés

csinált-e valaki olyat,tudom butaság,de én egész hónapban csinálom minden nap.

Arra lennék kiváncsi,hogy a pé után van csik a teszteteken?Mindig van csik,ha halvány akkor is van?Van totál negativ 1 csikos mikor pé utáb 4 7 nappal vagytok??Nagyon szeretnék válaszokat kapni,mert pé után vagyok 6 nappal,és nem egyszinű a 2 csik,de nem is halvány,és minden nap erősebb.Nekem eddig menzi után volt csak negativ pár napig.

De utánna mindig 2 csikos.Köszönöm


2009. márc. 16. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az lh tesztnél csak az + ha erősebb a teszt csík mint a conroll csík, ha a T látszik, de halványabb mint a C akkor az negatív. Nem úgy mint a terhességi tesztnél, hogy a halvány is pozitív.
2009. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!