Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire jó a Gravi-HCG...

Mennyire jó a Gravi-HCG teszt? Mikor lehet vele leghamarabb tesztelni? 25-re nem várom.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.Én is ezzel teszteltem és elsöre kimutatta a babót,tehát én elégedett voltam vele!Szerintem azért a mensit várd meg és utána bármikor az a tuti!De ha babó van akkor hamarabb is érezheted a "jeleket",nekem pl.nagyon-nagyon feszültek a melleim és hulla fáradt voltam!És most 17 hetes vagyok a picimmel:)))

Sok sikert kívánok!

2009. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok! 2 napja mensiszerű hasfájás, a melleim meg úgy érzem szétrobbannak, ezek lehetnek tünetek?
2009. márc. 16. 11:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Az a csalóka a terhesség elején hogy olyan mensiszerű tünetek vannak éshát vagy megjön vagy nem.....de a mellfeszülés már jó jel,amúgy is fáj a melled mielött megjön?nekem a mensi elött 1héttel kezdödtek a tünetek de én azt hittem megjön és nem:)))mert elsö baba és nem tudtam hogy ezek tulajdonképpen már a terhességi tünetek voltak!Jajj remélem bő egy hét múlva új kismamit köszönthetünk:))))valahogyan megírhatnád az eredményt:)
2009. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben majd ide megírom mi lett a teszt eredménye.
2009. márc. 16. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Hahóóó!!írj majd hogy mi újság......!nem felejtettelek el ám:)
2009. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést! Hétfőn teszt,- lett. Azóta még semmi, a mellemben elkezdtek a kemény csomók megjelenni,olyan mint szoptatás idején. Ezeket nem tudom magamnak bebeszélni, mert a párom is érzi őket. ( a szédülést, fáradtságot, rosszullétet lehet, hogy csak magamnak produkálom)Ha holnap sem jön meg akkor szombaton reggel tesztelek újra.
2009. márc. 26. 07:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne add fel.....ebböl a mellfeszülésböl még akármi lehet:) de kérlek szombaton is írj hogy mi lett a teszt eredménye!

Szorítok érted/értetek!

2009. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megjött...
2009. márc. 27. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:
nem mondod????hát nagyon sajnálom:((((((de ne add fel!!!szorítok érted!
2009. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!