Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Megnéznétek a...

Terhes vagyok? Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

A 20-21-22 napon volt egy kis barnás maszatolás, minimális volt. Tegnap és ma csináltam tesztet, de halványan jelent meg a 2. csík. Jártam már úgy, pár hónapja, hogy halvány volt a 2. csík, de 2 nap múlva negatív lett a teszt.

Mellfeszülés nincs, szúr a hüvelyem felől. Ennyit érzek. Reménykedhetek?



[link]


2011. máj. 26. 17:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy két napja folyásom, van de színtelen, nem sárgás.
2011. máj. 26. 17:15
 2/15 anonim ***** válasza:

Hááát...ha elvileg a 13. napon is lehetett a PÉ-d (kár, h pont akkor nem mérted) még pont beleférsz...

Ja, de most látom, hogy halvány második csíkod van : Akkor ez baba!!!! :))) Gratula!!! :)

2011. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon örülnénk, de már jártam úgy hogy halvány pozitív teszt után negatív lett. Holnap reggeli első vizeletből csinálok tesztet, hátha erősebb lesz. A 13 napon beteg voltam hasmenésem volt nem jutott eszembe mérni sajnos a hőmet. Természetes lehet ha terhes vagyok hüvelyi folyás?
2011. máj. 26. 17:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is terhes vagy! Görbéd alapján is,és a teszt szerint is! Drukkolok,majd írd meg ha teszteltél!
2011. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek reggel és megírom az eredményt. Ha pozitív lesz remélem minden ok, mert tavaly volt egy méhen kívüli terhességem. A félelem bennem van.
2011. máj. 26. 17:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép a görbéd. Mindenképpen írd meg holnap, hogy milyen a teszt, mert szerintem, biztos erősebb lesz. Csak ugyanolyat csinálj, hogy legyen mihez viszonyítani, mert a másikféle reagálhat másképp. Nagyon drukkolok neked!!!!
2011. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szia! Továbbra is halvány lett a teszt 2. csíkja. A hőm mai is magas 36.9. Vagy megjön a napokban vagy baj lehet. Tavaly méhen kívüli terhes voltam és félek most is az leszek. Nagyon nagyon félek, inkább jöjjön meg. Félek a fájdalomtól, tavaly a ciklus 29. napja körül kezdtem barnázni és jött a fájdalom. Állandóan azt figyelem. Az is lehet, hogy nem sikerült megtapadnia? Még megjöhet. Azon kívül, hogy nem jött meg csak annyit érzek hogy a hüvely felől húzó jellegű fájdalmat érzek balra és jobbra. Nem tudom jobban leírni az érzést. Szoríts nekem.
2011. máj. 27. 07:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Az azért halvány, mert a hcg kétnaponta duplázódik! Hidd el, én 15 tesztet lőttem el!:))) Megfigyeltem, hogy nem nagyon erősödött,ha egymásutáni két reggel csináltam, de ha kihagytam egy napot, akkor már látszott!

A hődnél meg egy tized még semmit sem jelent. Nyugi! Viszont a méhenkívülid miatt minél hamarabb doki!

Gratula!

2011. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Június 6-ra tudtam időpontot kérni, de ha nem jön meg és fájdalmam lesz vagy elkezdek barnázni azonnal megyek a szakrendelőbe. Próbálok nyugodt maradni, de nem nagyon sikerül. Írtad, hogy te is több tesztet csináltál. Az elmaradt menszid után hány nappal vagy héttel lett erős pozitív a teszted?
2011. máj. 27. 08:55
 10/15 A kérdező kommentje:
2011. máj. 27. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!