Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napos menstruáció késés...

4 napos menstruáció késés esetén gondolhatok terhességre? Vagy mik azok a jelek, amik biztos terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Január elején volt menstruációm, de jóval kevesebb, mint szokott lenni. Előtte való napokban nem védekeztünk a párommal. Csináltam tesztet 3 hét után, de negatív lett. Azóta már kb. 4 napja késik, szokott fájni a hátam, előtejszerű dolog szivárog a mellemből 2 hete. Ezekszerint gondolhatok terhességre? Nem merek tesztet csinálni, mert annyi negatív tesztem volt, hogy már elkileg nem merek csinálni. Már számításaim szerint majdnem 6 hetes terhes lennék? Létezik, hogy ennyi idő után is negatív lenne a teszt, még terhesség esetén is?
2008. febr. 18. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
az hogy előtej ilyenkor az nem normális dolog. de az a teszt korai volt szerintem 1 hét mulva tesztelj
2008. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előtej semmiképp nem szivároghat, az valami más (kb. a terhesség 25-30 hetétől normális). A derékfájás is csak a 15. héttől kezdve szokványos, ezek nem lehetnek jelek.

Én abszolut tudtam, már tesztcsinálás előtt is, hogy terhes vagyok, egyszerűen megérzed a hormonváltozást.

6 hetes terhesen még nem nagyon szoktak melléktünetek jelentkezni, de ezt a terhességet már tutira ki kell mutatnia a tesztnek. Ha nem, akkor sajnos nem vagy terhes.

Azt biztosan tudod, hogy a menstruáció előtti napokban nagyon ritkán lehet teherbe esni, inkább a ciklus közepe alkalmas erre. Vannak kalkulátorok a neten, próbáld kiszámolni, hogy neked kb. mikor van a peteérésed!


Ne parázz, annál kevésbé fog sikerülni!

2008. febr. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Már ki kellene mutatni.

Az előtej meg fizikai képtelenség,hogy ilyenkor legyen.Nemcsak hogy legyen,hanem,hogy szivárogjon is.27 hetes vagyok,és még mindig nem szivárog.Egyszer láttam egy cseppet amikor megdörzsöltem erősebben az egyik mellbimbómat.Tehát az semmiképpen sem lehet az.A hátfájás meg akár tartáshiba is lehet.

A biztos jelek:no ilyen nem létezik.Van olyan amit okozhat a baba,no meg ezer más dolog is a babán kívűl.

Az egyik ilyen a fáradtság.Ez már a beágyazódás környékén jelentkezik.De olyan pokolian fáradt leszel,hogy napi 25 órát lennél képes aludni,és semmihez sincs erőd.

A hányinger,de van akinél csak rossz közérzet van.Nekem az eljén volt rossz közérzet,majd a 10-11. héten megismertem hogy milyen az amikor egésznap hánynod kellene,de nem tudsz.

Sokan érzik,hogy mindjárt megjön,és sokszor ki is mennek WCre megnézni,hogy mi van,mert úgy érzik mintha megjött volna.Helyette csak bőséges folyással találkoznak.

Mellfeszülés amit még szoktak emlegetni.Én talán,ha 1 vagy 2 nap reggel éreztem,hogy feszül a mellem.

A hatodik héten már illene kimutatni a tesztnek.Bár kérdés,hogy honnan számolod a hat hetet.Az utolsó rendes mensit kell alapul venni.Tehát vagy 5.héten jársz(január eleje),vagy 9.en(decemberi mensid.)Mivel a januári mensid kevés volt,így ha jól sejtem,akkor te arra gyanakszol,hogy december végén fogant meg a baba,amikor nem védekeztetek.Nos,9 hetes terhességnél nincs olyan,hogy nem mutatja ki a teszt.Amúgy meg menj el egy dokihoz és ő majd megmondja!

2008. febr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
szerintem mérd meg a hődet valószínüleg kiderül adolog,ha egy kicsit maGASABB AZ ÁTLAGNÁL.
2008. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a harmadik válaszolotol kérdezném hogy neki 2 napig tartott a mellfeszülés és utánna elmult? mert nekem 2-3 hete kesik a hőm 37 és elösször éreztem mellfeszülést most meg elmult.de a hőm még mindig 37 és még mindig nem jött meg. tesztet még nem vettem.
2008. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. febr. 19. 14:11
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!Nekem 17-én kellett volna megjönnie,de még nem jött meg!Ez miért van??

Kérlek segítsetek nekem!

2009. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!