Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napos késés majd ezek után...

4 napos késés majd ezek után rendes menstruáció és negatív teszt! Van esély babára?

Figyelt kérdés
Igazából csak azért vagyok ideges, mert 12 éve menstruálok, de még egyszer sem késett! Pasimmal sikerült az, h nem védekeztünk ez a 17-ik napon volt és csak a 32-ik napra jött meg! 5 napig tartott teljesen normális volt a tesztet hétfőn lőttem el reggeli vizeletből negatív lett! Tünetek nincsenek, de az, h fáj a hátam szinte minden nap és fáradékony vagyok azt kicsit furcsának tartom, mert nem nagyon jellemző ez! Előre is köszönöm a válaszokat!!
2010. jún. 3. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baba.
2010. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem. ha egyszer meg volt.
2010. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs baba.
2010. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teszt negatív és megjött, gyakorlatilag biztos, hogy nincs baba. Sajnos:(
2010. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Csak a késés miatt izgultam, mert tényleg még egyszer sem késett bár ideges is voltam! 2 éve vagyunk együtt nem szedek gyógyszert, mert nem akarok, de mindig szoktunk védekezni és akkor hát nem is tudom mi ütött belénk!
2010. jún. 3. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs baba, az biztos. Nekem is évekig volt teljesen szabályos a ciklusom, és utána egyszer késett 2 hetet. Azóta sem tudom, miért, mert nem volt baba. Előfordulhat sok mindentől, ne aggódj rajta, csak, ha sokat késik, vagy sokszor előfordul.
2010. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!