Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem babára? 2 gyerekün...

Van esélyem babára? 2 gyerekünk van, spontán jöttek, a 3. -ra viszont nagyon készülünk.

Figyelt kérdés
Dec-ben hagytam abba a tabit.Azóta kb.25-28 napos ciklusaim voltak.Legutóbb márc.1-én jött meg.Együtt voltunk:6.-án,7-én,11-én,13-án,14-én.Tegnap és ma tojásfehérjés folyás.Ma leteperem a férjemet!Jókor szeretkezünk?Hőmet nem mérem!
2009. márc. 16. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A nyák alapján teljesen jókor és amíg még ilyen, addig csak teperd le folyamatosan. :)

De pontosabbat csak a nemvárt napján fogsz megtudni, de az esély megvan! :) Szorítok.

Mi az elsőt várnánk nagyon. :)

2009. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Spontán jött a 2 gyerkőc? Hogy hoztátok össze?? :) De jó neked, mesélj:)
2009. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem görcsöltünk semmin,nem voltunk időhöz kötve,egyszerűen vártuk,hogy "leszülessen "hozzánk valaki!Most merőben más helyzet állt elő!
2009. márc. 17. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!