Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 17-18ra? Mi a...

Ki nem várja 17-18ra? Mi a helyzet veletek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 17.re nem várom, de azért ma már teszteltem, persze nega lett. Azért még reménykedem. Mensi jel nincs, nem görcsölök.

2009. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden tünetem megvolt, hogy baba legyen, ma mégis megjött, teszteltem azért de negatív lett, a szívem szakad meg. ;(
2009. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sziasztok!nem kell letörni tudom hogy nehéz de eccer úgyis összejön!nyugi ne szomorkodjatok!
2009. márc. 16. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra vártam, ma megjött. Vagy valami ilyesmi, vérzésnek nagyon nem mondanám. Szinte biztos voltam a babába. 1,5 éve próbálkozunk, a mai reggelem volt a legnagyobb csalódásom!:)
2009. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is 17-18-ra nem várom. De ma már néhányszor beleszúrt a hasamba meg érzem azt a fura érzést is, meg a hangulatom is elég nyűgös úgyhogy minden jel arra mutat hogy megjön. Utálok menni wc-re mert félek hogy egyszer csak meglátom "piroskát". De úgy látom az előttem szólók sincsenek feldobódva, sajnos.
2009. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én holnapra, és most az egyszer várom, ugyanis megtudtam, hogy nem volt pé-m ebben a hónapban. De még semmi mensi jel. A hasam alja szúródik pár napja, és gyakran pisilek azt hiszem jól felfáztam.:(

Tudjátok milyen érdekes? Most, hogy tudom megjön, és nem is reménykedem, nem feszül a cicim, és semmi különös jel. szerintem pszichés volt eddig, hisz előtte egy héttel mindig éreztem, és reméltem hogy baba. a hőmérőt is abbahagytam doki javaslatára. 3. napon megyek vérvételre.

Drukkolok a reménykedőknek! Egyszer én is fogok megint.

2009. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: ma megjött. :(

Többiek? Drukkolok!

2009. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szia!nekem még ma sem jött meg!remélem nem is fog
2009. márc. 18. 08:46
 9/9 anonim ***** válasza:
15-16ra nem vártam és nem is jött, de keddi teszt nega..:( de még reménykedem... mások vannak igy?????
2009. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!