Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja november 9- re?

Ki nem várja november 9- re?

Figyelt kérdés

Ki nem várja november 9- re?


Tudom,hogy addig van még majdnem két hét, de én már túl vagyok a peteérésen, a szükséges időben megtettük a magunkét.


Kíváncsi vagyok, hogy ki hogy éli meg az előttünk álló két hetet.


2011. okt. 28. 13:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim válasza:

Igaz, én csak 12-re várom kb, (elég rendszertelen sajnos) de remélem egyikünknek sem fog megjönni :-))

Ja igen, nagyon nagyon izgulok!! Beleélni nem merem magam, de várom már az eredményt!

Te, hogy éled meg? :)

2011. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:

Elvileg szerdán volt pé- m, akkor voltunk is együtt. Szeretném, ha nem erről szólna minden napom, de ez nagyon nehéz. Mint látod, most is itt vagyok, és topikot indítok... :)


Szeretném is, várom is, de közben félek is. Nagyon utálom ezt a két hetet, de most talán az ünnep meg ősziszünet miatt gyorsabban telik.

2011. okt. 28. 13:32
 3/88 anonim válasza:

És van valamilyen változás rajtad?


Nálam ezek: Fáradtság, memóriazavar, ( szerencsére a nevemet még tudom :D ) esténként, azonos időben hirtelen sok folyás, cici érzékenység és alhasi fájdalom.


Jó eljátszani a gondolattal, ha babó van a dologban :))

2011. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 A kérdező kommentje:

Nekem még semmi tünetem nincs. Dehát még nem is lehet, hiszen két napja voltunk együtt, még a beágyazódás sem kezdődhetett meg.


A mellem egyébként feszül, fáj, de az a peteérés miatt. Meg a hasam is, de azt is a pé utóhatásának tudom be.


De persze titokban néha az én agyamon is átfut, hogy mi van, ha mégis más miatt??? :)

2011. okt. 28. 13:45
 5/88 anonim válasza:
Majd írj, hogy mi lett az eredmény ! Én is fogok feltétlen :-)
2011. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

Írok, meg közben is, ha érzel valami új tünetet írj nyugodtan, mindig nézegetni fogom, meg én is írok, ha valamit észre veszek magamon.


:)

2011. okt. 28. 13:51
 7/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kapcsolódhatok Hozzátok?


Én nem várom 8.-ára. Vagy 3.-ára.. Na az a lényeg hogy az utóbbi hónapokban rendszertelen a ciklusom, így nem is tudom pontosan hányadikára várjam.

De orvosi kontroll mellett vagyok, így nézzük a dokimmal a peteérést.

Hát remélem jókor gyűrtük a lepedőt, mert nagyon-nagyon-nagyon szeretném ha sikerülne.

Tünetek: iszonyúan görcsölt a hasam az utóbbi napokban, "mintha most akarna megjönni" érzésem volt, még ma is fájdogál.

Nem tudom eldönteni hogy most tényleg amiatt fáj-e hogy meg fog jönni... vagy nem.

Mindenesetre a dokim szerint gyanús vagyok! :-)

Megnézett uh-on. :-)

Bár megbeszéltük vele hogy nem szabad beleélnem magamat. Csak olyan nehéz...

2011. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:

14:15-ös vagyok!


Azt elfelejtettem leírni, hogy a hasfájás mellett a derekam is fáj. Úgy mentem ma is bevásárolni mintha egy idősöső nénike lennék, csak fogtam a derekam és úgy csoszogtam. :-)


Pontosítok azon amit a dokim mondott: Megegyeztünk hogy MÉG nem élem bele magam, mert igazából még nem látott semmit csak azt hogy nagyon-nagyon vastag a méhnyak és ezért vagyok gyanús neki... :-)



Szerintetek?

2011. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim válasza:

Így nehéz megállapítani, de bár Kisbaby lenne a dologban ! :-)

Mindenféleképp írj, hogy mi volt és hogyan érzed magad !

Szorítunk !! :))

2011. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:

Köszi.

Én is nektek szívből!


Remélem teljesül a vágyatok!

2011. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!