Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a hétvége környékére nem...

Aki a hétvége környékére nem várja, mi a helyzet veletek? Tünetek? Tesztek?

Figyelt kérdés
Én még nem tesztelek, vasárnapra nem várom. 1 héttel ezelőtt nagyon mensi görcsöm volt, most meg nagyon álmos vagyok délutánonként, és sokat eszem :) De nem élem bele magam semmibe!
2009. máj. 21. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
latszik :)
2009. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért gúnyolódsz? Inkább ne írj! Jobban jár mindenki!
2009. máj. 21. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szió)))


Én igaz még 5 napra vagyok a NEM VÁRTIG,de 2 napja elkezdtem szédülni,ami igaz enyhébb,de egész napon át tartó,s már több napja nagyon fáradékony vagyok,s csak aludnék egy folytában.Folyásom nincs(száraz).A mellem minimálisan,de érzékeny.


Szórítok érted-értetek!!!


AY

2009. máj. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem bántani szeretnék senkit... nekem több, mint egy hete késik és az egyetlen tünetem a nemvárt időpontja előtt az volt, hogy NINCS TÜNETEM!!! sőt... aztán egy pici pocakfájás az ötötdik héten és a hatodik hétből eltelt 2 nap egyikén voltak tüneteim, de ma pl. még nem...


és hidd el, megértelek, bár nem tudom, hogy hányszor csináltad végig. de inkább azt kellene magyaráznod magadnak, hogy még egy hétig semmi: mert ha tényleg semmi, akkor :((, de jön köv. hónap, ha meg igen, akkor TELJESEN MINDEGY, HOGY MILYEN TÜNETEID VANNAK, VAGY NINCSENEK, OTT VAN A BABÁD, és ott is marad a köv. néhány boldog hónapban.


hajrá!

2009. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem görcsölget a hasam vagy 3-4 napja, de annyira nagyon nem fáj. Ezen kívűl semmi tünet se babára, se menzire. Nekem mielőtt megjön szokott fájni a hasam kb fél napot, és már jön is, úgyhogy hátha. Tesztet még nem merek, útálok csalódni:(
2009. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Mi lett veletek? Menzi? Baba?
2009. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!