Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak egy szemet kaptam az...

Csak egy szemet kaptam az esemény utáni tablettából viszont minden ilyen jellegű kérdésnél két szemről olvasok. Gond ha csak egyet veszek be vagy többet kell bevennem?

Figyelt kérdés
Ma voltam a sürgősségi ambulancián, elmondtam, hogy kiszakadt az óvszer de még időben észrevettük és felírták nekem a tabit viszont csak egyet kaptam a gyógyszertárban. 43 óra telt el, tehát még bőven benne vagyok a 72 órában viszont attól félek, hogy egy nem elég mert már több helyen is azt olvastam, hogy kettőt kell bevenni. Akkor most hogy is van ez? Nekem semmit nem mondott az orvos csak annyit kérdezett, hogy rákszűrésről van -e érvényes papírom egy évre visszamenőleg? Akkor most mi a teendő?
2009. márc. 16. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy Escapelle a tabletta neve ha ez számít valamit.
2009. márc. 16. 17:17
 2/8 A kérdező kommentje:

Jah és a nagy izgalomban arra is elfelejtettem rákérdezni, hogy ugye nem gond h 43 óra telt el? Hamarabb sajnos nem tudtam beszerezni. Igaz, hogy 18 vagyok de Édesanyámat nem szerettem volna fölöslegesen idegeskedésnek kitenni ... Ezért titokban mentem el az orvoshoz és írattam fel.

Nagyon félek, hogy nem fog hatni a gyógyszer. :(

2009. márc. 16. 17:26
 3/8 anonim válasza:

Szerintem ne aggodj mert ez a gyógyszer hatásos.

De kérlek tájékoztass h mi lett jóóó??,

2009. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm a választ és az érdeklődést is! :) 28-ra várom a mensimet bár a betegtájékoztatón az állt, hogy előfordulhat, hogy pár nappal előbb jön meg vagy pár nappal később. De ha 5 napnál tovább késik akkor fel kell, hogy keressek egy orvost de nagyon remélem, hogy erre nem lesz szükség!! Mindenképp írok a hónap végén vagy amikor már lesz vmi "eredmény" Mégegyszer köszönöm! :)
2009. márc. 16. 18:20
 5/8 anonim válasza:

Remélem hogy minden rendben megy:)Várom majd a fejleményeket.

:D

2009. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mert a fertilan a kétszemes, ami régóta van--->többen ismerik, jobban van a köztudatba, amit te kaptál, az új gyógyszer, már csak egyet kkell bevenni=egy szemes.

[link]

2009. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ugye az nem törvényszerű, hogy a gyógyszer csak akkor hat jól ha a bevétele után jelentkezik hasfájás vagy hasgörcs vagy a tájékoztatóban leírt további mellékhatások valamelyike? Mert nekem így 4 óra elteltével semmi bajom nincsen és tényleg parázok, hogy nem fog rendesen hatni!

2009. márc. 16. 20:29
 8/8 A kérdező kommentje:

noshát ma este megjött rendesen, csak annyi h 6 nappal korábban a vártnál de ez nem baj mert olvastam a tájékoztatón, hogy eltérhet a várható időponttól. (+/- 5 nap kb.)

köszönöm a válaszokat! :)

2009. márc. 22. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!