Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma sokszor azon kaptam magam,...

Ma sokszor azon kaptam magam, hogy jobb oldalt szurkál a hasam jo észrevehetően. Ma szédültem meg néha elkap olyan hányinger szerű furcsa érzés. Ugye baba van a dologban?

Figyelt kérdés
9-én voltunk először együtt a párommal majd 13 és 15.-én 25-re nem várom légyszi segítsetek mennyo esélye van %-ban a babóra? Valaki ilyesmi tünetekkel? msn? ritus19855@freemail.hu
2009. márc. 16. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát még korai lenne bármit mondani!Ha 25.-én nem jön meg,csinálj 1 tesztet!
2009. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50% esély van rá kb. Az a baj, hogy látszik, hogy nagyon nagyon szeretnél már babát, és ilyenkor az ember beképzel olyan tüneteket, amik megzavarják akár testileg is, ez megmutatkozhat még akár abban is, hogy a mensi késik, vagy akár kevesebb is lesz. A hányinger meg általában később jön, úgy a 5-6 héttől várható leghamarabb. Ilyenkor még nem is termel annyi hormont a szervezet, hogy bármi tünet ilyenkor már legyen.
2009. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!