Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már visszafele számlálok! 7,5...

Már visszafele számlálok! 7,5 nap még a nem vártig. Már tesztelhetek vagy még korai?

Figyelt kérdés
Egyébként mutathat már valamit a teszt?24.-re nem várom,tüneteim :néha bizsereg a mellbimbóm,és szúrkál a mellem.Alhasi szúrás volt ma a méhemben elég fájdalmas.Többet pisilek.8.-9.-én volt az ovu teszt szerint peteérésem de előtte is és utána is akcióztunk.Fehéres folyásom van.Hát ennyi.?????
2009. márc. 16. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne tesztelj,ha nem akarsz csalódni!

Én is kb. 5 nap múlva nem várom, tünetek vannak. Duzzadt cicik,görcsölések,pisislési inger, szúrkálások.... és még a fogaim is fájnak(lehet mástól van)

Csináltam tesztet, és perzse negatív lett, bár most délután.(Qupidoval). De én úgylérzem,hogy baba van.

2009. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem várom, de nem akarom magam kínozni ezért inkább nem tesztelek.
2009. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne tesztelj, mert ilyenkor még nem mutat ki semmit a teszt, még a legérzékenyebb sem. A nem várt napján-persze ha nem jön meg-csinálj tesztet. Szurkolok neked. Nekem sajna ma megjött, pedig nagyon nem vártam holnapra.
2009. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy cipőben!

10én volt pém, és szúrkál, meg fáj mindkét cicim, ma 12x voltam pisilni(eddigre 3x szoktam), és ma délután óta van fehér folyásom, a hasam olyan, mintha bentről nyomnák, és néha bszúr, ma egyszer a hüvelyembe éreztem, mintha tűvel megbökték volna....

Szerintem ma fészkeltek be a pocaklakók mindkettőnknél-----remélem, szóvan szerintem 4 nap múlva érdemes LEGHAMARABB tesztelnünk.

Nagyon örülök, h te is ezt érzed, mert édesanyám az elöbb osztott le, hogy hülye vagyok, és hogy semmit sem érezhetek, és azt mondta, h nehogy azthigyjem, hogy egyből sikerül---nagyon rosszul esett....

szóval köszönöm, így nem érzem magam hülyének annyira.....

szurkolok, írj, ha pozitív:-)

2009. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vélaszokat!!!

At 1, válaszolónak üzenem hogy nekem is fájdogált a fogam tegnap is meg ma is!Érdekes,pedig biztos nincs rossz fogam.

A 2. leányzónak üzenem hogy én is érzem a hüvelyemben némi szúrkálást,viszont nekem nem fájnak a melleim csak időnként szúrnak de nagyon,néha már arra gondolok hogy nem e mástól.Na mindegy,remélem összejön midannyiunknak!!!?:)

2009. márc. 16. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 24-re nem várom. Ez az első hónap, hogy nem védekeztünk a párommal. Néha érzek dolgokat, de ezek bármi mástól is lehetnek. Igyekszem óvatos lenni, de titkon nagyon is reménykedem.

Pozitív tesztet mindannyiunknak!

2009. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 24.-re nem várom, de tünetem még nincsenek.5 hónapja vagyunk az ügyön és minden hónapban voltak tüneteim, de sajna csak bebeszéltem mert semmi.Remélem hogy sikerül ebben a hónapban Clostit szedtem.Drukkolok mindenkinek.
2009. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!