Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostis lányok, a doki mindenk...

Clostis lányok, a doki mindenkinek uh-al kíséri figyelemmel a pé-sét?

Figyelt kérdés
Ha az én dokim nem akarja nézni uh-al,mit tegyek,okozhat ez problémát??Többször olvastam olyat ,hogy a pete nem tudott kiszabadulni és ciszta lett belőle,fordult már elő ilyen valakivel?
2009. márc. 16. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt szokták UH-al figyelni. Mi az hogy nem akarja? Akkor honnan fogja tudni hogy milyen hatással van rád a kezelés?!
2009. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel nem magán dokihoz járok hanem a kórházba,nem nagyon foglalkoznak ilyennel,ezért gondolkozok,hogy elmegyek magánhoz.
2009. márc. 16. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Tényleg azért jó ha nézik mert nem mindenkire egyformán hat, arról nem is beszélve, hogy még a méhnyálkahártyát is elvékonyítja, tehát meg kell találni az egyensúlyt, de azt csak UH-al tudják nézni. úgyhogy próbálj olyan dokit keresni aki a részletekre is figyel.
2009. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom,hogy keresnem kell egy másik orvost,azért az szomorú, hogy ha nem adok pénzt a dokinak rám se bagózik.De szerintem 2 év várakozás az már sok idő.
2009. márc. 16. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez az első Clostis hónapon, nme is követi a dokim UH-val. Meg akarja várni a hormoneredményeimet, aztán majd utána "erősít rá" a dologra. Ez a gyógyszeres kezelés is csak olyan "ne várjunk hiába 1 hónapot" akció szerintem.
2009. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!