Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek először a...

Mikor tesztelhetek először a ha mondjuk a pém csúszása miatt csak a 17. napon volt a pém és 31. napra nem kéne megjönnie (ezt a luteális szakasz 14 nap hosszából számoltam ki) akkor holnap a 27. napon tesztelhetek már? Gabriel tesztem van itthon.

Figyelt kérdés

A görbém biztató.

Egyébként 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim.


2009. márc. 16. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még a teszttel. A tesztek kb. két héttel a vélt fogamzástól mutathatnak először valamit, esetedben ebből még csak 9-10 nap telt el. Nagyjából a 30-31 nap körül lehet először tesztelni, de még az sem biztos, hogy kimutatja.
2009. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a görbédet?
2009. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 18 napon volt pé.Én 24 körül tesztelek és nekem is Gabriell van itthon.Remélem pozitívat tesztelünk.Felraknád a görbédet?
2009. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]



Sziasztok .

Itt a görbém , és akkor ha korán van várok , a páromnak csüt lesz a névnapja akkor tuti tesztelek hátha megtudom lepni egy poz tesztel.

Ne hari hogy csak most válaszolok nektek.

És remélem én is hogy mind a ketten poz tesztelünk.

2009. márc. 17. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nagyon biztató a görbéd.Majd írd meg az eredményt.
2009. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma megjött én feladom nekem már soha nem lesz babám de nem értem miért jött meg hisz a hőm még mindig fent van :,-((


[link]

2009. márc. 19. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos van akinek a hő pár nappal a menszi megjövetele után esik le.Nekem is így volt a múlt hónapban.Nagyon sajnálom, de kérlek ne add fel!!!Bár mondjuk jó tanácsolja neked, olyan aki ha most meg jön ugyancsak feladja.De szurkolok neked hogy köv hónapban összejöjjön.Nekem kedden kellene jönnie, de remélem nem jön bár őszinte leszek nem igazán bízom a sikerben.Hát majd meglátjuk.
2009. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!