Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mettöl meddig van peteérés?

Mettöl meddig van peteérés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hogyan kell pontosan kiszamolni azt hogy mettöl meddig van peteérés?Azt tudom,hogy a menstruacio alapjan.
2009. márc. 16. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A következő menzitől visszaszámolva 14.nap,persze 28 napos ciklusnál!
2009. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha pl. máma azaz 16.an jött meg akkor hogy?NEmertem.pontosabb valaszt ha lehet.
2009. márc. 16. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a mai naphoz adj hozzá 14 napot és aznap lesz, persze ez csak 28 napos ciklus esetén igaz. De használhatsz ovu tesztet hogy megbizonyosodj tényleg van-e aznap pé-d.
2009. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.es hany napig tart?Az elözö kommentem persze csak pelda vot,meg nem jött meg.Az elözö mensim 4napig tartoot,es ma van a 28.nap.Maskor mar elötte 2-3 nappal szoktak jelentkezni gyenge fajdalmak,aztan megjön,most meg mondhatom semmit nem erzek,vagyis csak erzem,hogy itt lenne az ideje,de semmi jele.Mi lehet az oka?
2009. márc. 16. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg hogy előre nem nagyon lehet pontosan kiszámolni, csak visszafele, mert a luteális fázis nagy valószínűséggel 14 napos. Tehát a menstruáció első napjátol vissza a 14. napon VOLT a pé. Ha ezt számolod néhány hónapon keresztül akkor átlagolni tudsz, hogy hanyadik nap szokott pé lenni. Tehát ha 28 napos a ciklus akkor a 14. napon van pé, ha 30 napos akkor a 16. napon, ha 32 napos akkor a 18. napon stb.
2009. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!