Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23. napon vagyok. Vagy 26...

23. napon vagyok. Vagy 26 vagy 28 napra nem várom. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
Elég száraz vagyok, csak időnként érzek "nedvesedést", akkor sem folyás, hanem ragacsos váladék van. Fejfájás, néha émelygés, gyakori pisilés, néha szúrogat a cicim és volt hasszurka. Szerintetek?
2009. márc. 16. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a 20. vagyok,ugyanolyan tünetekkel mint amik neked vannak,csak nekem van folyásom,nem sok,de az ilyen tejszínű féle.Én is reménykedem,már teszteltem is persze - at:(remélem tényleg korai volt!Hát szorítsunk egymásnak!!! :)
2009. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Nem látunk a jövőbe, így biztosat kijelenteni nem lehet.

2009. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

szia én 21 vok nagyon szeretnénk már babát ugyan ez fája amellem 1 honapja nemtom mivan és az orvos is annyit mond még fiatal vok semmiröl nem késtem le de ha én most szeretnék nem 10 év mulva akkor mit tegye??

nemtudtok olyan hormonos kezelésröl ami segitene és mennyibe kerülhet??

2009. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Remélem babásak vagyunk! :)

Szorítok magunknak, ha bármi van, írjunk egymásnak! :)


Kedves Második!

Úgy látom, hogy te elég sok helyre berakod a linket és kicsit szárazan mindenkinek azt írod, hogy korai-korai-korai. Te nem éreztél/érzel semmit terhességnél?

Mert nekem ez a második terhességem (vagyis harmadik, mert sajnos 8. héten elvetéltem nemrég) és azóta nagyon reménykedem, ilyenkor, mikor kérdezek egyet-egyet akkor bíztatás és együttérzés esik jól, vagy személyes tapasztalat. Elég jól utánaolvastam mindennek, de azért vannak csodás és korai pozitív tesztek ;)

Nem bántani akartalak!! :):):) Inkább drukkolj!


Utolsó! Miért akarsz hormonkezelésre menni? És nem vagy fiatal, én is 23 évesen szültem a kisfiam, most 16 hónapos :)

Mióta próbálkoztok?

2009. márc. 16. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nagyon jó tünetek!:-) Ha nem bírsz várni a teszteléssel, akkor nagyon érzékeny tesztet vegyél, azon talán lesz halvány vonal. Szorítok nektek!
2009. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!