Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás jelei, ezeket be...

Beágyazódás jelei, ezeket be tudom mesélni magamnak, vagy valószí­nűleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
máj. 9-én jött meg és a 14. napon,23-án együtt voltunk majd rá 3-4 napra furcsa nyomást éreztem alul,a menstruációs fájáshoz hasonló­t,ami átsugárzott a hüvelyembe ami irtó kellemetlen érzés volt,ülni is csak féloldalt tudtam. Egy-egy pillanatban beszédültem kicsit émelyegtem is. Tegnap este óta szúró fejfájásom van ami max fél percig tart. 24-én csináltam tesztet ami lehet butaság volt hisz még 1nap se telt el az aktus után. Negatí­v lett. Azóta nem csináltam, 5-én kell megjönnie. Tervbe van a baba,szóval örülnénk neki :) Mennyi esélyt láttok rá? Nem lehet h csak bemesélem magamnak? Mondjuk a fájásokat nem én irányí­tom. Elő‘re is köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 29. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy terhes vagy de az a fájás ami pár nappal volt az aktus után lehetett petekiszabadulás is. Én megszoktam érezni. Egyébként az egyébb tünetek sajna lehetnek a mensi előjelei is főképp akkor ha szeretnétek babát. Én is profin tudom produkálni az összes terhességi jelet;)Szóval amikorra nem várod, ha nem jött meg csinálj egy tesztet, ha akkor még esetleg negatív, mert még nem elég a HCG-d akkor ismételd meg rá egy hétre, ha még akkor sem jött meg a mensid. Sok sikert:) Majd írd meg mi lett.
2011. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ĂŠn ilyet mĂŠg nem ĂŠreztem,mĂĄs volt mint szokott. UtĂĄnna jĂĄrta mitĂśl lehetett ez a fĂĄjĂĄs ĂŠs akkor lĂĄttam h a beĂĄgyazĂłdĂĄs elsĂś jele,ami a sikeres aktus utĂĄnni 3. 4. napon jelentkezik. Elgondolkodtam ĂŠs stimmeltek a dĂĄtumok. Mit gondolsz mennyi a valĂłszinĹąsĂŠge h teherbe estem?
2011. máj. 29. 12:22
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsi a betĂźimert! Nem tom mert ilyen. Irok ekezet nelkĂźl inkabb ;)
2011. máj. 29. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nem tudom mennyi az esélye, de drukkolok. Most én is gyanús vagyok magamnak és szurkál a petefészkem, meg feszül alul. BÍzom benne, mindkettőnknek sikerül. Nekem is volt egy olyan éjszaka, amikor bizony nem tudtam aludni és volt egy olyan érzésem most van a beágyazódás. Ma vagyok a 31. napon. Nekem eddig 35-40 ciklusaim voltak és mostanában csökkent 31 naposra, de akkor mindig 16-17 napon volt a peteérésem, most ebben a hónapban 13-14 napon volt a peteérésem, ez alapján könnyen lehet, hogy az vagyok, de majd csak jövő héten ellenőrzöm. Amúgy folyamatosan éhes vagyok, illetve a reggeli hőm ébredéskor 37.1C, reménykedem.

Megy a drukk neked is;)

2011. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ékezet nélkül is teljesen megértem, tán még jobb is;)
2011. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az is lehet, hogy nem repedt meg a tüsződ, és amiatt érezted azt a hüvelyedbe átsugárzó kellemetlen érzést. Mert én ugyanezt szoktam most érezni és doki ma látott egy 35 mm-es tüszőt, szerencsétlen nem bír megrepedni és reggel be is görcsöltem, próbálkozott...szédültem és émelyegtem is közben én is.

Vagy pedig esetleg az is lehet, hogy ekkor volt az ovulációd, tehát nálad meg is repedt, amikor ezt érezted. De én valószínűnek tartom, hogy ez nem terhességtől volt.

2011. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát nem a tüszőm repedt meg, hanem teherbe estem , és a beágyazódást éreztem. 5 hetes a magzatom. És nagyon boldog vagyok. Sok puszi nektek .
2011. jún. 15. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
ELSŐ VAGYOK, GRATULÁLOK!:)Én sajnos nem, de majd legközelebb. Jó egészséget kívánok!:)
2011. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!